logo
Kore Dizileri | Yorum : 0 | Görüntülenme : 3057

Önceki üç yazımızda 2017 yılına damgasını vuracak ve yine gümbür gümbür gelecek olan Kore Dizilerinden bahsettik. Başlığı görüp te ”Durun yahu daha 2017 yılı için hazırlanan diziler çıkmamışken siz bir de 2018 yılında çıkacak olan dizileri paylaşmışsınız!” derseniz, olmaz. Biz sadece daha da çok heyecanlanın, bir sonraki yılı sabırsızlıkla bekleyin diye şimdiden sizlere 2018 yılında yayınlanacak olan dizilerin birkaçını derledik.

Elbette ki çoğunun tarihi ve hatta fotoğrafları net değil, fakat az da olsa konularından nasıl bir şeyler ortaya çıkacağı bizleri aydınlatmaya bir miktar da meraka sürüklüyor. O zaman çok fazla uzatmadan 2018’de ne tür konular ön planda bir göz atalım.. Devamını Gör

Kore Dizileri | Yorum : 0 | Görüntülenme : 3090

Kore Dizilerinin en güzel yanlarından birisi de konuyu ve bölümleri uzatmadan, her şeyi tadında bırakması. Hem izleyecek dizi yelpazesi fazla oluyor hem de bir başladığında ucu bucağı gözükmeyen bir arşiv beliriyor. Önceki iki yazımızda 2017 yılında çıkacak olan dizilerden ve konularından bahsetmiştik. Hala bahsetmeye devam edeceğiz çünkü adamlar dizi ve film çekmekten asla bıkmıyorlar. Her geçen gün yenisini ve daha güzelini çekip ekliyorlar. Bakalım önümüzdeki aylarda bizi daha hangi maceralar bekliyor..
Devamını Gör

1/212