writemypapers service
logo
Haber | Yorum : 0 | Görüntülenme : 21

Filmde bahsedilen konu genellikle aksiyon temalıdır, bir gencin sevdiği her gün oynadığı go kartta profosyonel olmasından ötürü katıldığı ailesinin ve çevresinin tavsiyeleri üzerine go kart turnuvasına katılmasından söz ediliyor.1 Saat 43 dakika süren bu film, Aile ve Aksiyon temasına sahiptir. Yönetmenliği Owen Trevor üstlenmiştir. Başrolde William Lodder, Frances O’Connor, Anastasia Bampos görmekteyiz.

Filmi Konusu ve Oyuncular


2021 filmleri ve bu yılda vizyona girmesi beklenen filmde Jack yani go kart profosyonel oyuncusu 15 yaşında ki genç, Ailesi ile birlikte Avusturalya da yaşamaktadır. Annesinin Bekar olmasından ötürü evin yükleri Jackin omuzlarındadır. Parasını, gelirini çoğaltmak istiyen jack ise en iyi yaptığı şeyin yarışmasına katılarak, go-kart yarışmalarında rekabet atmaya başlar.
Haklarını elinde bulundurmaya başladığı Leave the World Behind film ile beraber usta oyuncularla birlikte çekimlere başlandığı Netflix tarafından duyuruldu. Bu yerli filmin başrollerinde Denzel Washington ile Julia Roberts dikkat çeken isimler olarak kendini gösteriyor. Aynı zamanda da Rumaan Alam’ın yayınlanacak olan romanından uyarlanan bu filmin yönetmeni de son derecede tanınmış biri olarak kendini gösteriyor. Mr. Robot ve Homecoming dizilerini yaratan ve yönetmenliğini üstlenen Sam Esmail de bu filmde yer alan diğer dikkat çekici isim olarak görülüyor. Aynı zamanda Sam Esmail, filmin senaryosunun yazımını da bu film izle de gerçekleştirecek
Rakiplerini bir bir yenen Jackin en büyük sorunu dikkatsizlik olucaktır. Go-Kart onun için artık özel bir yetenekken dikkat ettiği şey dikkatsizlik olması kesindir. Bakalım Jack bu yarışta herkesi yenebilecek midir? Filmin oyuncuları ise; William Lodder, Frances O’Connor, Anastasia Bampos, Richard Roxburgh, Darius Amarfio Jefferson, Cooper van Grootel, Dan Wyllie, Damian de Montemasdır.

Haber | Yorum : 0 | Görüntülenme : 21

Gençlere hitab eden bu süper gözde sinema şöleni tamda aradığınız türde. 29 Mayıs 2020 tarihinde Kanadada yayınlanan bu film , yayınlandığı anda büyük ilgi gördü ve tam bir Demokrasi filmidir . İzleyiciler bu filmi büyük tepski gösterip doyasıya izlenmektedir .

Filmi Konusu ve Oyuncuları

Ulusal Demokratik Komite’nin başında bulunan Gary, yakın zamanda gerçekleşecek olan Wisconsin kasabasındaki seçimler için çalışmaktadır. Tam da bu sırada işçilerin haklarını savunan emekli bir deniz albayının videosunu izleyen Gary, seçimleri sağ kanadın kazanacağını inanmaya başlar. Ancak Cumhuriyetçilerin  önemli isimlerinden Faith’in olaya katılması işlerin karışmasına neden olur. 2021 yapımı bir filmdir . Demokrasi hakları ve seçimlerin önemli ve değer verildiği bu film de izleyiciler tarafından değer verilmektedir .

Kız arkadaşını ailesiyle tanıştırma amacı güden karakteri daha önceden Breaking Bad ve Jake’s Fargo gibi projelerde yer alan Jesse Plemons canlandırıyor. 2021 filmleri izle Kız arkadaş rolünü de Beast, Wild Rose ve Taboo gibi projelerde boy gösteren Jessie Buckley hayat veriyor. Filmde Jake karakterinin anne ve babası ise Toni Collette ve David Threwlis tarafından hayata geçiriliyor.

I’m Thinking of Ending Things film, 4 Eylül günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanacak. Yerli filmler genelde gerilim ve korku türünde yer alıyor bence bu yapımın ne türde ortaya konulacağı da merak edilen konuların başında yer alıyor.

Filmin yönetmeni olan Jon Stewart adlı ünlü isim bu filme yönetmenlik yapmaktadır . Oyuncu kadrosu ise şu şekildedir ; Rose Byrne , Steve Carell , Mackenzie Davis , Chris Cooper , Topher Grace , Will Sasso , Natasyha Lyonne , Debra Messing , Brent Sexton dur .

1/512345