writemypapers service
logo
Genel | Yorum : 0 | Görüntülenme : 59

Dünya Dizilerinin Sahibi; Netflix

Dizi platformunun yayılmasıyla beraber, artık televizyonda yayın hayatına devam eden sıradan dizilerin pek fazla takip edilmediğini söyleyebiliriz. Özellikle son yıllarda 130 ülke dahil, ülkemizde de yayın hayatına başlayan Netflix, bugüne kadar hiçbir başarısız proje oluşturmadı.

Netflix, bizlere her türlü yerli ve yabancı diziyi rahatlıkla izlememize olanak veren bir yayın platformudur. Yıllardan beri film ve dizi sektöründe faaliyet gösteren, ABD kaynaklı olan Netflix, ilk aşamada DVD şirketi olarak ortaya çıkmıştı. Hal böyle olunca da kendini geliştiren şirket, Netflix dizileri adı altında yerli ve yabancı dizilerle kullanıcıları bünyesine çekmeyi başardı.

Netflix, her ne kadar iyi bir platform olsa da tabii ki bu platformda zaman geçirmenin bir karşılığı oluyor. Belli paketler karşılığında belli ücretler ödeyerek, aylık paket satın alıyorsunuz ve dilediğiniz gibi dizileri, filmleri ve hatta kendi televizyon kanallarını takip edebiliyorsunuz.

Temel, standart ve özel paketler adı altında satılan izleme seçeneklerinde farklı izleme özellikleri bulunuyor. Temel pakette Netflix dizileri aynı anda bir cihazdan izleyebiliyorsunuz. Bu durum standart pakette iki cihaza çıkarken, özel pakette dört cihaza çıkıyor.

Eski Diziler Netflix’te

Eskiden televizyonda severek izlediğimiz dizilerin çekimine devam ediliyor ve Netflix üzerinden de yayınlanıyor. Netflix dizileri, bu konuda ülkemizdeki kullanıcıları da fazlasıyla memnun ediyor diyebiliriz. Özellikle Behzat Ç. Benzeri dizilerin tekrar yayınlanmasıyla beraber uygulamaya üye olan insanların sayısının, gerçekten çok fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Dünya geneline hizmet veren Netflix, sadece dizi ve film kategorisine de özen göstermiyor. Netflix platformunda, tıpkı normal televizyonlarda olduğu gibi farklı kanallar da izleyebiliyorsunuz. Ayrıca yayınları Android, IOS ve Smart TV kapsamında istediğiniz cihazda takip edebiliyorsunuz.

İstediğiniz yerden cihazınız yanınızda olduğunda, Netflix dizileri takip edebiliyor ve istediğiniz diziye sıfırdan başlayarak tüm sezonu istediğiniz zaman aralığında bitirebiliyorsunuz. Bu tarz özellikleri nedeniyle yıllardan beri başarıyı yakalayan ve asla hata yapmayan film ve dizi platformu, önümüzdeki senelerde yenilikleriyle ve çalışmalarıyla da aynı potansiyelde kalacak gibi görünüyor. Tabii ki başarının yolu, kullanıcıları memnun etmekten geçiyor.

Netflix Dizileri: netflixdizileri.com/

Kore Dizileri | Yorum : 0 | Görüntülenme : 3122

Önceki üç yazımızda 2017 yılına damgasını vuracak ve yine gümbür gümbür gelecek olan Kore Dizilerinden bahsettik. Başlığı görüp te ”Durun yahu daha 2017 yılı için hazırlanan diziler çıkmamışken siz bir de 2018 yılında çıkacak olan dizileri paylaşmışsınız!” derseniz, olmaz. Biz sadece daha da çok heyecanlanın, bir sonraki yılı sabırsızlıkla bekleyin diye şimdiden sizlere 2018 yılında yayınlanacak olan dizilerin birkaçını derledik.

Elbette ki çoğunun tarihi ve hatta fotoğrafları net değil, fakat az da olsa konularından nasıl bir şeyler ortaya çıkacağı bizleri aydınlatmaya bir miktar da meraka sürüklüyor. O zaman çok fazla uzatmadan 2018’de ne tür konular ön planda bir göz atalım.. Devamını Gör

1/3123