logo
Diziler
Sıralama Ölçütü
 • Life on Mars
  Life on Mars
  Aksiyon, Fantastik, Gizem türündeki dizi Life on Mars, Lee Jung-Hyo yönetmenliğinde,  Lee Dae-II senaristliğinde 2018 yılında 9 Haziran 2018 – 5 Ağustos tarihleri arasında gösterime girmiştir. 8.7 imdb puanına sahip diziye Jung Kyoung-Ho, Park Sung-Woong, Ko Ah-Sung eşlik etmektedir.

  Dizinin Konusu:

  Dizide, geçirdiği kazanın ardından günümüzden 1988 yılına giden bir dedektifin yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Gerçekte yaşadığı zamana geri dönebilmek için cinayet davalarını çözmeye çalışacaktır.

  Oyuncular ve Karakterleri:

  Jung Kyoung-Ho: Dizide, insanlardan daha çok bulduğu kanıtlara güvenmeyi tercih eden bir dedektif olan Han Tae-Joo...
 • Money Flower
  Money Flower
  Jang-Hyuk ve Park Se-Young'un baş rollerde oynadığı 2017 - 2018 yılı yapımlı Dram, Romantik, Hukuk türündeki dizi Money Flower, Lee Hyeong-Sun tarafından yönetilmiş,  Lee Myung-Hee tarafından dizinin senaristliği yapılmıştır.

  Dizinin Konusu:

  Dizi, paranın insanlar tarafından kontrol edildiğine inanılsa da aslında insanların para tarafından kontrol edildiği anlaşılan bir senaryo etrafında dönmektedir.

  Oyuncular ve Karakterleri:

  Jang-Hyuk: Dizide bir yetimhanede büyüyen, zeka seviyesi oldukça yüksek olan Kang Pil-Joo karakterini canlandırmaktadır. Şimdilerde aklının ve mantığının zaferi ile bir şirketin yasal takımının müdürlüğüne kadar aşama atlamıştır. Bu yüzden, iş arkadaşları tarafından kıskanılmaktadır. Park Se-Young: Dizide çevreci bir aktivist olan bir ortaokulda fen...
 • Strongest Deliveryman
  Strongest Deliveryman
  Dram, Romantik, Gençlik türündeki 2017 yapımlı dizi Strongest Deliveryman, Jeon Woo-Sung yönetmenliğinde, Lee Jung-Woo senaristliğinde; Go Kyung-Pyo, Chae Soo-Bin, Kim Sun-Ho, Go Won-Hee gibi oyuncular eşliğinde çekilmiş ve yayınlanmıştır.

  Dizinin Konusu:

  Dizide geçimini sağlamak için yemek teslimatı yapan çalışanların hayatları ve yaşadıkları aşk hikayeleri anlatmaktadır.

  Oyuncular ve Karakterleri:

  Go Kyung-Pyo: Dizide, Chae Soo-Bin'in canlandırdığı Dan-A ile aşk yaşayacak, usta bir teslimatçı olan Choi Gang-Soo karakterini canlandırmaktadır. İlerleyen bölümlerde başarılarından dolayı bir teslimat uygulaması şirketinin CEO’su olacaktır. Kim Sun-Ho: Dizide ailesi tarafından ayrım yapılan, ikinci...
 • Meloholic
  Meloholic
  Song Hyun-Wook yönetmenliğinde, Team Getname senaristliğinde 2017 yılında çekilen Romantik, Fantastik türdeki dizi Meloholic Yunho, Kyung Soo-Jin, Han Joo-Wan gibi oyunculara ev sahipliği yapmaktadır.

  Dizinin Konusu:

  Dizi, telepati yeteneğine sahip olan bir adam ve çift kişilikli bir kadının arasında geçen olaylar etrafında dönmektedir.

  Oyuncular ve Karakterleri:

  Yunho: Dizide,  elini tuttuğu kişinin zihnini okuma yeteneğine sahip olan Yoo Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Kyung Soo-Jin'in canlandırdığı çift kişilikli Han Ye-Ri karakteri ile tanışır ve ona âşık olur. – "Sadece bir kere dokunmama izin ver!" Kyung Soo-Jin: Dizide...
 • Age of Youth 2
  Age of Youth 2
  Dram, Romantik, Gençlik, Gizem türündeki devam eden 2017 yapımlı dizinin 2. sezonu Lee Tae-Gon yönetmenliği ile sizlerle tekrardan buluşmaktadır. Konuk oyuncu olarak eklenen Hwa Young ve Yoon Park dışında geri kalan oyuncuların hepsi 1. sezon ile aynıdır. 

  Dizinin Konusu:

  Dizi, ilk sezonunun kaldığı yerden tam 1 yıl sonra 'Belle Epoque' evini paylaşan 5 kızın yaşadıkları olaylar etrafında dönmektedir.

  Oyuncular ve Karakterleri:

  Han Ye-Ri: Dizide iktisat bölümünden mezun olan Yoon Jin-Myung karakterini canlandırmaktadır. Çin'de 1 yıl geçirmiş ve ardından Kore'ye yerleşip...