writemypapers service
logo

You’re Beautiful

You’re Beautiful imdb puanı

reklam kodu
You’re Beautiful
Bitti

2009 yılında vizyona giren 16 bölümlük dizi You're Beautiful'un yönetmenliğinde Hong Sung-Chang ve Park Yong-Soon, senaristliğinde ise Hong Jung-Eun ve Hong Mi-Ran yer almaktadır. Dram, romantik, komedi, gençlik ve aynı zamanda müzikal türündeki dizinin başrol kadrosunu Park Shin-Hye, Jung Yong-Hwa, Jang Keun-Suk, Uee ve Lee Hong-Ki doldurmaktadır.

Dizinin Konusu:

Ko Mi-Nyeo ve ikiz kardeşi Ko Mi-Nam ba

baları öldükten sonra yetiştirilmeleri için yetimhaneye verilirler. Orada birlikte büyüyen kardeşler yıllar sonra hedefleri doğrultusunda hareket ederler. Ko Mi-Nam "A.N Entertainment"ın "A.N.JELL" grubunun vokal seçmeleri yolunda  gittiği, Ko Mi-Nyeo ise rahibe olma hayalinin peşinden koştuğu için birbirlerinden ayrılırlar. Ko Mi-Nam bir kaza geçirir ve tedavisi için Amerika'ya gitmek zorunda kalır. Mi-Nam'ın menajeri Ma Hoon-Yi, Ko Mi-Nyeo'yu takıma erkek kardeşinin yerine geçmesi için tekliflerde bulunur, başta istemeyen Mi-Nyeo sonralarda şöhrete kavuşup annesini bulma umuduyla teklife sıcak bakar. Teklifi kabul ettikten sonra erkek kardeşinin kılığına girer ve diğer grup üyelerinin (Hwang Tae-Kyung, Kang Shin-Woo ve Jeremy) arasına katılır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Park Shin-Hye: Dizideki, kız olan Ko Mi-Nyeo ile erkek Ko Mi-Nam ikiz kardeşlerini  canlandırmaktadır.Jang Keun-Suk: Dizide, soğukkanlı Hwang Tae-Kyeong karakteri ile "A.N.JELL" grubunun ana vokalisti ve gitaristidir. olan ni canlandırmaktadır. Tae-Kyeon git gide Park Shin-Hye'nin canlandırdığı Ko Mi-Nyeo karakterine aşık olmaktadır.Lee Hong-Ki: Dizide, Jeremy karakteri ile ''AN.JELL" grubunun vokalisti ve davulcusudur. Gelişen olaylardan bihaber olan Jeremy, gün geçtikçe erkek sandığı  Ko Mi-Nyeo karakterine aşık olmaya başlar.Uee: Ünlü bir şarkıcı ve oyuncu olan Yu Hee-Yi karakteri ile dizide yer almaktadır. Jang Keun-Suk'un canlandırdığı  Hwang Tae-Kyeong karakterine aşıktır.Jung Yong-Hwa: Dizide, Kang Shin-Woo adı ile "A.N.JELL" grubunun bas gitaristi, rapçisi ve klavyecisidir. Ko Mi-Nyeo'nun  sırrını ilk olarak keşfetse de onu sevdiği için bu gizliliği herkesten saklamaya çalışır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız