writemypapers service
logo

Who Are You | School 2015

Who Are You | School 2015 imdb puanı

reklam kodu
Who Are You | School 2015
Bitti

Baek Sang-Hoon'ın yönetmenliğini, Kim Hyun-Jung ve Kim Min-Jung'un senaristliğini üstlendiği dizi Who Are You | School 2015, School dizi serisinin altıncısıdır. Toplam 16 bölümden oluşan dizinin baş rollerinde Kim So-Hyun, Nam Ju-Hyuk, Yook Sung-Jae, Lee Pil-Mo gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, Güney Kore'nin Seul kentindeki Gangnam'da özel bir lise olan Sekang Lisesi'ndeki ö

ğrencilerin aralarında geçen gizemli, heyecanlı, aşk dolu bir o kadar da sorunlu olayları anlatmaktadır.Kim So-Hyun'un canlnadırdığı Lee Eun Bi karakteri gördüğü kötü davranışlar yüzünden dayanamayacak hale gelir ve arkasında kalanlara bir not bırakarak, intihar amaçlı kendisini suya atar. Gözlerini açtığında ölmediğini ve bir hastanede olduğunu fark eder. Fakat tek bir sorun vardır ismi dahil hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Durum böyle olunca herkes onu Go Eun-Byul sanar. Kendisi de her şeyden bir haber şekilde Eun Byul'un hayatını yaşamaya devam eder.Acaba bu gizem ne zaman ve nasıl açıklığa kavuşacak? Lee Eun Bi gerçek kişiliğini öğrenebilecek mi?

Oyuncular ve Karakterleri:

Kim So-Hyun: Dizide, Lee Eun-Bi ve  Go Eun-Byul adlarında iki karakteri canlandırmaktadır. Go Eun-Byul karakteri, zengin bir aileye sahiptir ve geçmişte sakladığı bazı sırları vardır. Lee Eun-Bi karakteri ise, ailesi tarafından ilgi görmeyen, dışlanan fakat Sekang Lisesi'ne geldiğinde herkes tarafından parmakla gösterilerek şöhret sahibi olan biridir. İki karakter birbirlerine adeta ikizmiş gibi benzemektedirler.Nam Ju-Hyuk: Dizide Han Yi-An adı ile okulun yakışıklısı aynı zamanda da mükemmel yüzücüsü rolündedir. Dışarıdan bakıldığında yakışıklılığının verdiği bir soğukluk belirse de aslında oldukça samimi bir yapıya sahiptir.Yook Sung-Jae: Dizide okulun öğrencilerinden biri, her dakika patlamaya hazır bomba olan Gong Tae-Kwang karakterini canlandırmaktadır.Lee Pil-Mo: Dizide Sekang Lisesi'ne gelmeden önce uzun süreli bir öğretmenli hayatı olan Kim Joon-Seok karakterini canlandırmaktadır. Sonrada Sekang Lisesi'ne matematik öğretmeni olarak gelmiştir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
zeynep 09/08/2018 Ziyaretçi Cevapla

harika bir dizi iyiyki izledim