writemypapers service
logo

Uncontrollably Fond

Uncontrollably Fond imdb puanı

reklam kodu
Uncontrollably Fond
Bitti

Park Hyun-Suk senaristliğinde çekilen dram ve romantik türündeki 16 bölümlük 2016 yapımı dizi Uncontrollably Fond, Kim Woo-Bin ve Suzy'ye baş rollerde ev sahipliği yapmıştır.

Dizinin Konusu:

Dizide, geçmişte kalpleri kırılmış birbirlerinden kötü şekilde ayrılmış sonrasında ise tekrar bir araya gelmiş bir adam ve bir kadının arasındaki aşk hikayesi anlatılmaktadır. 

lor: #ffffff;">Oyuncular ve Karakterleri:

Kim Woo-Bin: Dizide, en çekici Hallyu yıldızlarından biri olan otoriter, inatçı ve kibirli kişiliğe sahip Shin Jun-Yeong karakterini canlandırmaktadır. Hayallerinin arasında bir ünlü olma çabası olmayan Shin'in 5 yıl önce yaşadığı bir olay sonucunda hayatı tamamen değişir. Yaşı ilerlediğinde ise bir belgesel yapımcısı olan Suzy'nin canlandırdığı No Eul karakteri ile tekrar karşılaşır. Asla unutamadığı kadın şimdi karşısındadır.Suzy: Dizide, geçirdiği kazanın sonucunda paraya itaat eden, kendisinden daha güçlü olduğunu düşündüğü insanlardan korkan birisi haline gelen cesaretsiz belgesel yapımcısı olan  No Eul karakterini canlandırmaktadır. Lim Ju-Hwan: Dizide, diğer karakterlerin aksine belki de dünyadaki en temiz kalbe, nazikliğe, yardımsever huya sahip ''mükemmel adam''sıfatıyla  "KJ Group" adlı bir iş merkezinin müdürü olan Choi Ji-Tae karakterini canlandırmaktadır. No Eul ile aynı ortamda bulunan Choi, kendi kimliğini ondan gizlemiştir ve aslında zamanla değişen hislerini de.. Ta ki Shin Jun-Yeong'un tekrardan ortaya çıkışına kadar..Lim Ju-Eun: Dizide, kraliyet ailesinden gelen, itibarlı ve zengin "KJ Kozmetik”in Takım Müdürü olan Yoon Jung-Eun karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, sarhoş bir şekilde araba kullanırken birisine çarpar ve korkusundan arkasına bile bakmadan olay yerinden firar eder. Babasının gücü sayesinde de olayın üstü kapatılır. Her şeye sahip olsa da istediği tek bir şey vardır; o da Choi Ji-Tae  ile evlenmektir. Choi Ji-Tae'u tanıdıkça onun No Eul'a aşık olduğunu anlar ve  hırsından No Eul’a kötü şeyler yapma planları kurar.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
selenay şimşek 27/05/2018 Üye Cevapla

İzlediğim K-Dramalardan en çok ağladığım bu oldu. Yönetmen mükemmel iş çıkarmışsın harikasın. Ağlamaktan harap oldum fakat değdi Kim Woo seni çok seviyorum yakışıklı prensim.