writemypapers service
logo

Tomorrow, With You

Tomorrow, With You imdb puanı

reklam kodu
Tomorrow, With You
Bitti

Yoo Je-Won yönetmenliğinde, Heo Sung-Hye senaristliğinde çekilen romantik, fantastik türdeki 2017 yapımı dizi Tomorrow, With You, toplam 16 bölümden oluşmaktadır. Başrollerde Lee Je-Hoon ve Shin Min-A yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, bir zaman gezgini ve onun eşi arasındaki yaşanan aşkı konu edinmektedir. So-Joon geleceğe yolculuk yaptığında hayatının per

işan bir halde olduğunu görür ve bunun üzerine geleceğini değiştirmek için Ma-Rin’i sevmediği halde onunla evlenir. Peki bu evlilik gerçekten So-Joon'un geleceğini değiştirecek midir yoksa durumlar daha mı kötüye gidecektir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Lee Je-Hoon: Dizide, satış şirketinde CEO olan, zamanda seyahat etme yeteneğine sahip Yoo So-Joon karakterini canlandırmaktadır. Bu yeteneğinden dolayı yaptığı işten oldukça para kazanmıştır.Shin Min-A: Dizide Lee Je-Hoon'un canlandırdığı Yoo So-Joon’un eşi olan Song Ma-Rin karakterini canlandırmaktadır. Song Ma-Rin küçükken popüler bir oyuncu olmasına rağmen sonrasında ünü halk arasına karışmıştır. Şimdiki zamanda 30 yaşında olan Ma-Rin fotoğrafçılık yapmaktadır. Yoo So-Joon ile evlendikten sonra zamanda seyahat ettiğini öğrenir ve büyük kargaşalar ortaya çıkar.Kim Ye-Won: Dizide Shin Min-A'nın canlandırdığı Song Ma-Rin karakterinin rakibi aynı zamanda da arkadaşı olan Lee Gun-Sook karakterini canlandırmaktadır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız