writemypapers service
logo

The Time We Were Not In Love

The Time We Were Not In Love imdb puanı

reklam kodu
The Time We Were Not In Love
Bitti

Jo Soo-Won yönetmenliğinde 2015 yılında çekilen ve yayınlanan 16 bölümlük romantik komedi türündeki dizi The Time We Were Not In Love, Ha Ji-Won, Lee Jin-Wook, Yoon Kyun-Sang, Choo Soo-Hyun gibi ünlülere ev sahipliği yapmaktadır.

Dizinin Konusu: 

Dizide, Choi Won ve onun 17 yıllık en yakın arkadaşı olan bir kadının, arkadaşlık ve aşkın arasındaki ince çizgiyi anlatılmaktadır. 34 yaşına ayak ba

san bu iki bekar arkadaş yaşlandıklarını düşünmeye başlarlar ve önce ilk kimin evleneceği konusunda iddiaya girerler.

Oyuncular ve Karakterleri: 

Ha Ji-Won: Dizide, bir mağazada yöneticilik yapan dürüst ve kendine güvenen bir iş kadını 34 yaşındaki Oh Ha-Na karakterini canlandırmaktadır.Lee Jin-Wook: Dizide, havayolu şirketinde muhasebe asistanı olarak çalışan 34 yaşındaki çekici bir görünüme, sevecen bir kişiliğe sahip, kadınlar arasında popüler biri olan Choi Won karakterini canlandırmaktadır. Oh Ha-Na ile 17 yıldır arkadaştırlar ve Choi Won'un başı ne zaman derde girse Ha-Na onun yardımına koşmaktadır..Yoon Kyun-Sang: Dizide, üçüncü nesil bir chaebol (kore usulü aile şirketi) olduğunu diğerlerinden saklayan 33 yaşındaki piyanist Cha Seo-Hoo karakterini canlandırmaktadır. Choo Soo-Hyun: Dizide, bir hava yolu şirketinde kabin memuru olarak çalışan 26 yaşındaki Lee So-Eun karakterini canlandırmaktadır.L: Dizide, Oh Ha-Na'nın  şirketinde stajer olarak çalışan Sung Jae karakterini canlandırmaktadır. Ha-Na'dan daha gençtir ve Ha-Na ondan hoşlanmaktadır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
Busenur 05/06/2018 Ziyaretçi Cevapla
Bu yorum dizi/film hakkında spoiler içermektedir.