writemypapers service
logo

The Gang Doctor | Yong Pal

The Gang Doctor | Yong Pal imdb puanı

reklam kodu
The Gang Doctor | Yong Pal
Bitti

Oh Jin-Seok yönetmenliğindeki 2015 yapımlı dizi The Gang Doctor bir diğer adıyla Yong-Pal Joo Won, Kim Tae-Hee, Jo Hyun-Jae, Chae Jung-An gibi ünlülere ev sahipliği yapmaktadır. Dram, romantik, aksiyon, medikal türündeki bu dizi her yönüyle birçok izleyicinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

Dizinin Konusu:

Dizide, mükemmel bir cerrah olan Kim Tae-Hyun ile 

gizemli hastalığı olan büyük bir şirketin varisi Yeo-Jin arasında geçen olaylar anlatılmaktadır. Kim Tae-Hyun'un kız kardeşinin pahalı böbrek diyalizi tedavisinin masraflarından dolayı yüklü miktarda borcu vardır. Bu yüzden alacaklılar tarafından sürekli rahatsız edilmektedir. Daha fazla para kazanmak adına yüksek maaş karşılığında özel olarak hastaları tedavi etmeye başlar. Bu hastalar parasını ödediği müddetçe onların suçlu olup olmadığını umursamamaktadır. Peki ya bir gün ansızın hastanede karşılaştığı o gizemli adamla ne yaşayacaktır?

Oyuncular ve Karakterleri:

Joo Won: Dizide, Hanshin Hastanesi'nde 3 yıldır çalışan girdiği tehlikeli ameliyatları bile başarılı bir şekilde tamamlayarak hastalarının hayatını kurtaran son derece yetenekli bir cerrah olan Kim Tae-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Tek kötü yanı kaba ve züppe biri olmasıdır. Mafya gibi çeşitli kişiler için çalışırken peşine düşen polis ile hayatı büyük bir risk altına girer.Kim Tae-Hee: Dizide, gençken geçirdiği bir dizi kazadan dolayı hala kendisini toparlayamayan büyük bir şirketin varisi olan Han Yeo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Şirkette abisi ve sağlık personeli olmak üzere sadece birkaç kişi ile görüşebilmektedir.Jo Hyun-Jae: Dizide, sırf aile şirketini ele geçirebilmek için kız kardeşinin derin bir uykuya girmesine neden olan Han Yeo-Jin'in abisi Han Do-Joon karakterini canlandırmaktadır.Jung Woong-In: Dizide, Han Yeo-Jin'in derin bir uykuya girmesine neden olan Baş Cerrah Lee karakterini canlandırmaktadır. Chae Jung-An: Dizide, masum ve saf biriymiş gibi davranıp, hastanede işler çeviren Han Do-Joon'un eşi olan Lee Chae-Young karakterini canlandırmaktadır.  

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız