writemypapers service
logo

Suspicious Partner

Suspicious Partner imdb puanı

reklam kodu
Suspicious Partner
Bitti

Park Sun-Ho yönetmenliğinde, Kwon Ki-Young senaristliğinde çekilen romantik komedi türündeki dizi Suspicious Partner, toplam 40 bölümden oluşmaktadır. 10 Mayıs 2017 tarihinde başlayan dizi, henüz bitmemiş olup 13 Temmuz 2017 tarihinde sonlanacaktır. Dizinin başrollerinde Ji Chang-Wook, Nam Ji-Hyun, Choi Tae-Joon ve Nara yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizide, savcılık ofislerinde ve mahkeme salonlarında

yaşanan olayların görünmeyen yüzleri anlatılmaktadır. Ji Chang-Wook'un canlandırdığı No Ji-Wook ve Nam Ji-Hyun'un canlandırdığı Eun Bong-Hee karakteri hafıza kaybından muzdarip olan bir katil öldürmek için yola koyulurlar. Birlikte vakit geçirdikçe çift birbirine aşık olur.

Oyuncular ve Karakterleri:

Ji Chang-Wook: Dizide No Ji-Wook karakteri ile  yetenekli bir avukat rolündedir. Küçükken yaşadığı travmaların etkisinden kurtulamayan No Ji-Wook eskiden savcı olsa da son zamanlarda peşinden koştuğu dava ile avukat olarak görevine devam eder.Nam Ji-Hyun: Dizide Eun Bong-Hee karakteri ile eski bir tekvando sporcusu ve adli bir stajyer rolündedir. Hayali olan avukatlık için çok sıkı bir çalışma içine giren Eun Bong-Hee, sonunda hedefine ulaşır ve bir gün kendini karışık bir davanın içinde bulur.Choi Tae-Joon: Dizide Ji Eun-Hyuk karakteri ile avukat olan aynı zamanda da karışık geçmişiyle Ji Chang-Wook'un canlandırdığı No Ji-Wook karakterinin çocukluk arkadaşı rolündedir.Nara: Dizide yurtdışında eğitim alan Cha Yoo-Jung karakteri ile  No Ji-Wook’un eski kız arkadaşı rolündedir. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
selenay şimşek 06/06/2018 Üye Cevapla

Gerçekten çok mükemmel çok güzel bir dizi bitmese sonsuza kadar devam etse izlemekten sıkılmam oyuncular çok başarılıydılar 🖤