writemypapers service
logo

Secret Garden

Secret Garden imdb puanı

reklam kodu
Secret Garden
Bitti

Kim Eun-sook'un yazdığı, Shin Woo-chul ve Kwon Hyuk-chan'ın yönetmenliğini üstlendiği drama dizisi olan Secret Garden 2010 yılında başlayarak vizyona girmiştir. Başrollerinde Hyun Bin, Ha Ji Won, Yoon Sang Hyun gibi tanındık isimler yer almaktadır. 20 bölümden oluşan dizi, tuhaflıkları ve gizem dolu konusuyla izleyicilerini final bölümüne kadar merakta tutmayı başarmış ve izlenmesi gereken Kore Dizileri arasına girmiştir.

Dizinin Konusu:

n>

Dizinin konusu, zengin bir CEO olan Kim Joo Won ile güzel ve çekici dublör Gil Ra Im'ın tuhaf bir evde karşılaşması sonucu oluşmaktadır. Bu tuhaf evdeki kadının başrol oyuncularına verdiği şaraptan sonra Joo Won ve Ra Im uyumuştur. Sabah kalktıklarında bedenlerinin yer değiştiğinin gören ikilinin maceraları tuhaflığını koruyarak devam etmektedir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Hyun Bin: Dizide Kim Joo Won karakteri ile ünlü bir şirketi zengin CEO'su rolündedir. 33 yaşındadır. Kapalı yerlerde durmaya karşı fobisi olan Joo Woon bu yüzden asansöre binememekte ve şirkete her gün gelememektedir. Fakat bu davranış etraftan farklı algılanarak onun zengin ve kibirli olduğu yönünde vurulmaktadır.Ha Ji Won: Gil Ra Im dizide, güzelliği ile dikkatleri üstüne çeken bir dublördür. Dövüş sanatlarında oldukça usta olan Ra Im Joo Won'un kuzeni olan ses sanatçısı Oskar'a hayrandır. Zenginlerin aşağılayıcı hal ve tavırlarından nefret eden kadın başrol oyuncumuz bir evde Kim Joo Won ile karşılaşacaktır.Yoon Sang Hyun: Esprili tavırlarıyla kadınların dikkatini çeken Oskar adıyla karakterini canlandıran Sang Hyun dizide oldukça ünlü bir ses sanatçısıdır. Fakat son zamanlarda ününün sönük kaldığı Oskar aynı zamanda Kim Joo Won'un da kuzenidir. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız