writemypapers service
logo

School 2013

School 2013 imdb puanı

reklam kodu
School 2013
Bitti

Arkadaş ve dost kavramını tüm samimiyetiyle izleyicilerine yansıtan dizi School 2013, Lee Eung-bok ve Lee Min Hong yönetmenliğinde, Lee Hyun-Joo ve Lee Hyun Joon senaristliğinde çekilmiştir. Dram, komedi, gençlik türlerinden oluşan dizi toplam 16 bölümden oluşmakta ve School dizi serisinin beşincisidir.

Dizinin Konusu:

Adından da anlaşılacağı üzere tam kadro okulda geçen bölümler herkesin haylaz olar

ak bildiği ve asla kendi sınıfı olarak almak istemediği öğrencilerle doludur. Üstüne üstlük bir de bu öğrenciler haylaz bir öğretmene adam edilmesi için verilmektedir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Lee Jong Suk: Okulun en tembel ve vasfı olmayan öğrencilerinden biri olan Go Nam Soon karakterini canlandırmaktadır. Kavgacı fakat bir o kadar da temiz bir kalbe sahiptir.Kim Woo Bin: Ortaokuldan beri Lee Jong Suk'un canlandırdığı Go Nam Soon karakteri ile tanışmaktadırlar. Fakat aynı okula geldiklerinde aralarında soğuk savaş başlamış ve sürekli birbirleriyle atışmaktadırlar. Acaba bu kavgaların sebebi nedir? Kim Woo Bin, Park Heung Soo karakteri ile dizide rol almaktadır.Choi Daniel: Dizide, öğretmenliği bırakarak özel öğretmen olarak çalışmaya devam eden Kang Se Chan, cezalandırılıp tembel ve haylaz öğrencileri uslandırmak adına bir okula gönderilmektedir.Jang Na Ra: Dizide, Jung In-Jae adı ile tam idealist, bir öğretmen rolündedir. Olması gereken tüm özellikler onda mevcuttur. Öğrencilerine okulun sadece sınavlardan ibaret olmadığını öğretmek için vardır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız