writemypapers service
logo

School 1 / Hak Gyo 1

School 1 / Hak Gyo 1 imdb puanı

reklam kodu
School 1 / Hak Gyo 1
Bitti

En eski ve en çok izlenen Kore dizilerinden biri olan School 1 / Hak Gyo 1, toplam 7 diziden oluşan serinin ilkidir. Kim Ji Woo'nun senaristliğinde, Lee Min Hong  yönetmenliğinde çekilen dizi 22 Şubat - 13 Nisan 1999 tarihleri arasında yayınlanmıştır, toplam 16 bölümden oluşmaktadır. Oldukça geniş oyuncu kadrosu bulunan dizide, Ahn Jae-Mo, Choi Gang-Hee, Jang Hyuk, Park Shi-Eun, Yang Dong-Geun, Kim Jung-Wook gibi ve daha fazla ünlü yer almaktadır.

f;">Dizinin Konusu:

Özel bir lisede geçen School 1, öğrencilerin başından geçen gizemli, heyecan dolu olayları aynı zamanda da aşk dolu yaşamları anlatmaktadır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Dizideki oyuncular öğrenci ve öğretmen kadrosundan oluşmaktadır.Öğrenci kadrosunun başrol oyuncularından; Choi Kang Hee, Lee Min Jae / Jang Hyuk, Kang Woo Hyuk / Kim Min Sun, Park Na Ri / Yang Dong Geun, Jo Suk Ho / Kim Jung Wook, Kwon Hyuk Joo karakterindedir.Öğretmen kadrosunun başrol oyuncularından; Lee Chang Hoon, 28 yaşında bir İngilizce Öğretmeni olan Lee Jae Ha / Yum Jung Ah, 27 yaşında Kore Dilbilgisi Öğretmeni olan Cha Hyun Joo / Lee Hye Sook, 38 yaşında Matematik Öğretmeni olan Yoon Yoo Rhan / Lee Han Wie, 30 yaşında bir Beden Eğitimi Öğretmeni olan Park Bok Man / Shin Goo, 58 yaşında olan Müdür Shin Moon Soo / Kang Suk Woo, 42 yaşında olan Müdür Yardımcısı Yang Dong Chul / Myung Kye Nam, 55 yaşında olan Rehber Öğretmeni Myung Kye Nam / Seo Kap Sook ise, Müzik Öğretmeni olan Na Jung Hee karakterindedir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
Batuhan 16/08/2017 Ziyaretçi Cevapla

bu dizinin 2015 serisi çok güzel ilk 3 bölüm bir şey anlamıyorsunuz fakat daha sonra acayip bir şekilde zevk alıyor bir sonraki bölüm için can atıyorsunuz bundan sonra onu da izlemenizi tavsiye ederim 🙂