writemypapers service
logo

Romantic Doctor, Teacher Kim

Romantic Doctor, Teacher Kim imdb puanı

reklam kodu
Romantic Doctor, Teacher Kim
Bitti

2016 - 2017 yılları arasında yayınlanan dram, romantik, medikal türündeki dizi Romantic Doctor, Teacher Kim Yu In-Sik yönetmenliğinde çekilmiştir. Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin, Yoo Yeon-Seok, Kim Min-Jae ve Yang Se-Jong gibi ünlü oyuncuları barındıran dizi, 20 + 1 özel bölümden oluşmaktadır.

Dizinin Konusu:

Ünlü bir cerrah olan Boo Yong-Joo bir gün, aniden ortadan kaybolur ve hiç kimse onun neden ortad

an kaybolduğunu bilmemektedir. Belli bir zaman sonra Boo Yong-Joo tekrar ortaya çıkar fakat bu sefer Öğretmen Kim olarak görevdedir. Kendisine ise Romantik Doktor ismini takmıştır.Dizide farklı konumda olan iki doktor vardır. Kang Dong-Joo, birisini kazanmak için ve Yoon Seo-Jung ise birisi tarafından takdir edilmek için doktor olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonra hayatın değerini öğrenmiş ve aşktan teselli bulmuşlardır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Han Suk-Kyu: Dizide ünlü bir cerrah olan Boo Yong-Joo karakterini canlandıracaktır. Seo Hyun-Jin: Dizide bir cerrah olan sıcakkanlı Yoon Seo-Jung karakterini canlandıracaktır. Yoo Yeon-Seok: Dizide sırf rakiplerine üstünlük sağlayabilmek için doktor olan Kang Dong-Joo karakterini canlandıracaktır.Kim Min-Jae: Dizide Park Eun-Tak adı ile bir hemşire rolündedir. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız