writemypapers service
logo

Playful Kiss

Playful Kiss imdb puanı

reklam kodu
Playful Kiss
Bitti

Hwang In-Roe ile Kim Do-Hyung'un yönetmenliğinde olan 2010 yapımı dizi Playful Kiss, 16 + 7 tane bölümü de youtube'ta olmak üzere toplam 23 bölümden oluşmaktadır. Dram, romantik, komedi, gençlik türlerinde dizinin başrollerinde Jung So-Min ve Kim Hyun-Joong yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, beceriksiz bir lise öğrencisi olan Oh Ha-Ni ile onun alt sınıfındaki popüler ve zeki öğrenci olan Baek Seung-J

o arasındaki komik ve tatlı olayları anlatmaktadır. Bir gün Ha-Ni'nin babası ile yaşadıkları ev depremden dolayı çöker ve ikisi birlikte babasının eski bir arkadaşına taşınmak zorunda kalırlar. Ne tesadüftir ki babasının arkadaşının oğlu Baek Seung-Jo'dur.. Aynı evde yaşayan ikili arasında bakalım neler olacak?

Oyuncular ve Karakterleri:

Jung So Min: Dizide, Oh Ha-Ni ismi ile, oldukça kötü notlara sahip olan beceriksiz bir öğrenci rolündedir. Kendisine, hayatına ve notlarına çeki düzen vermesi gerektiğinin farkında olan Oh Ha-Ni hayatını bir plana sokacaktır. Bir alt sınıfından olan zengin ve başarılı Baek Seung-Jo'ya aşıktır. Bir gün aşkını ona itiraf etmek için mektup yazar. Fakat olaylar hiç te beklediği gibi olmaz. Seung-Jo onunla dalga geçmiştir ve onu reddetmiştir.Kim Hyun-Joong: Dizide, okulun en yüksek notlarına ve en mükemmel karizmasına sahip olan zeki öğrenci Baek Seung-Jo karakterini canlandırmaktadır. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
nermin 01/11/2017 Ziyaretçi Cevapla
Bu yorum dizi/film hakkında spoiler içermektedir.