writemypapers service
logo

Oh My Venus

Oh My Venus imdb puanı

reklam kodu
Oh My Venus
Bitti

16 Kasım 2015 - 5 Ocak 2016 tarihleri arasında izleyicilerine sunulan romantik komedi türündeki dizi Oh My Venus, Kim Hyung-Suk yönetmenliğinde, Kim Eun-Ji senaristliğinde çekilmiştir. Toplam 16 bölümden oluşan dizinin başrollerinde So Ji-Sub, Jung Gyu-Woon, Shin Min-A ve Yu In-Young gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, küçük yaşta zor zamanlar geçirmesine rağmen hiçbir yenilgiden

yılmayıp antrenör olan Kim Young-Ho ve aşırı kilolarını kendisinde takıntı haline getirse de, bir o kadar güzel olan Kang Joo-Eun arasında yaşanan çekişmeli aşkı anlatmaktadır.

Oyuncular ve Karakterleri:

So Ji-Sub: Dizide, çok zengin bir aileden gelmesine rağmen psikolojik olarak ağır travmalar geçiren fakat sabrının mükemmelliği ile her şeyin üstesinden gelen Hollywood yıldızlarının kişisel antrenörü olan Kim Young-Ho karakterini canlandırmaktadır.Shin Min-A: Dizide, aşırı kilolarından kurtulmaya ayrıyeten avukatlık yaparak ailesini geçindirmeye çalışan 33 yaşındaki Kang Joo-Eun karakterini canlandırmaktadır.Jung Gyu-Woon: Shin Min-A'nın canlandırdığı Kang Joo-Eun karakterinin eski erkek arkadaşı olan Im Woo-Sik karakteri ile dizide yer almaktadır.Yu In-Young: Dizide, bir avukat olan Oh Soo-Jin karakterini canlandırmaktadır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız