writemypapers service
logo

Oh My Ghost

Oh My Ghost imdb puanı

reklam kodu
Oh My Ghost
Bitti

Romantik, komedi, fantastik türündeki Yoon Je-Won'un yönetmenliği eşliğindeki 2015 yılı yapımlı 16 bölümden oluşan dizi Oh My Ghost, Park Bo-Young, Jo Jung-Suk, Kim Seul-Gi gibi ünlü oyunculara ev sahipliği yapmaktadır.

Dizinin Konusu:

Baş şefin yardımcısı olan Na Bong-Sun kendine karşı güvensizdir ve hiç arkadaşı yoktur. Çocukluğundan itibaren şaman olan büyükannesi sayesinde hayaletleri g

örebilmektedir. Bir gün küstah ve çekici bir hayalet olan Shin Soon-Ae onun bedenini ele geçirir. Bu arada, baş şef Kang Sun-Woo , Bong-Sun'un ani değişiminden sonra onun farkına varmaya başlar.

Oyuncular ve Karakterleri:

Park Bo-Young: Dizide, baş şefin yardımcısı olarak çalışan Na Bong-Sun karakterini canlandırmaktadır. Emrinde çalıştığı Jo Jung-Suk'un canlandırdığı şef Kang Sun-Woo'ya karşı gizli bir aşk beslemektedir. Ayrıca hayaletleri görebilme gibi bir yeteneği de vardır.Jo Jung-Suk: Dizide, iyi görünümüyle dikkat çekmesinin yanında yıldız bir şef olan Kang Sun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Kadınlar arasında popüler olmasına rağmen eski kız arkadaşını unutamamaktadır.Lim Ju-Hwan: Dizide, Sun-Woo'nun kız kardeşi Kang Eun-Hee'nin eşi, yakışıklı bir polis memuru olan 32 yaşındaki Choi Sung-Jae karakterini canlandırmaktadır. Karakterinin çok hoş ve dürüst oluşundan dolayı  ona " Wand of the Public" (Halkın Değneği) takma adı verilmiştir.Kim Seul-Gi: Dizide, 35 yaşında evlenmeden ölen bir hayalet olan Shin Soon-Ae karakterini canlandırmaktadır. Hiç evlenememiş olması onu ruhlar arasındaki en çok pişmanlık duyan hayalet haline getirmiştir ve mitolojide bilindiği gibi en intikamcı hayaletler bekar / bakire hayaletlerdir. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
selenay şimşek 19/02/2019 Üye Cevapla

aşırı mükemmel ya 😍