writemypapers service
logo

My Secret Romance

My Secret Romance imdb puanı

reklam kodu
My Secret Romance
Bitti

Kang Cheol-Woo yönetmenliğinde, Kim Ha-Na senaristliğinde çekilen 2017 yılı yapımı dizi My Secret Romance, toplam 13 bölümden oluşmaktadır. Henüz yeni biten dizi 17 Nisan 2017 – 30 Mayıs 2017 tarihleri arasında vizyona girmiştir. Romantik ve komedi türündeki dizinin başrol oyuncularından olan Sung Hoon, Song Ji-Eun ve Kim Jae-Young sempatiklikleriyle izleyicilerini kendilerine hayran bırakmışlardır.

Dizinin Konusu:

#ffffff;">Dizi, zengin bir aileden gelen Sung Hoon'un canlandırdığı Cha Jin-Wook karakteri ile Song Ji-Eun'un hayatında hiç sevgilisi olmayan bir kızı canlandırdığı Lee Yoo-Mi karakterinin arasındaki romantik ilişkiyi anlatmaktadır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Sung Hoon: Dizide ailesinin zenginliğinden gelen bencillik ve kibir ile bir iş adamının oğlu olan Cha Jin-Wook karakterini canlandırmaktadır. Hiç ummadık bir günde adı bir kadınla skandala karışan Cha Jin-Wook'un babası oğlunu karakterini düzeltmesi adına sahibi olduğu tatil beldelerinden birisine çalışması için gönderir. Orada Song Ji-Eun'un canlandırdığı Yoo-Mi karakteri ile tanışır ve işler tamamen değişir. Song Ji-Eun: Dış görünüşüne önem vermemesine rağmen göz alıcı bir güzelliğe sahip, bir beslenme uzmanı olan Lee Yoo-Mi karakterini canlandırmaktadır. Kim Jae-Young: Bir kitap dükkanının sahibi olan Jung Hyun-Tae karakteri ile Yoo-Mi’nin çocukluk arkadaşı rolündedir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
Fatma 18/01/2018 Ziyaretçi Cevapla

Güzel