logo

My ID Is Gangnam Beauty

My ID Is Gangnam Beauty imdb puanı

My ID Is Gangnam Beauty
Bitti

Romantik, Komedi, Gençlik türündeki 2018 yapımlı dizi My ID Is Gangnam Beauty, Choi Sung-Bum yönetmenliğinde ve iki senarist Gi Maeng-Gi (webtoon), Choi Soo-Young eşliğinde çekilmiştir. 27 Temmuz 2018 – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında gösterime girerek izleyicilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Lim Soo-Hyang, Cha Eun-Woo, Kwak Dong-Yeon gibi oyuncular da diziye eşlik etmiştir.

olor: #ffffff;">Dizinin Konusu:

Dizide, iki üniversite öğrencisinin yaşadığı olaylar anlatılmaktadır. Kang Mi-Rae, çirkin olduğu için insanlar tarafından sürekli aşağılanmış ve zorbalığa uğramış birisidir. Gördüğü bu muameleye daha fazla katlanamaz ve estetik ameliyatı olur. Yeni güzel yüzü ile üniversiteye başlayan Mi-Rae’ye insanlar kaba davranmaya devam etmektedir. Onu 'Gangnam Güzeli' olarak aşağılayıcı bir şekilde çağırmaya başlarlar. Mi-Rae ile aynı üniversitede okuyan Do Kyung-Seok insanların dış güzelliğinden daha çok iç güzelliğine önem veren birisidir. Kyung-Seok zamanla Mi-Rae’ye âşık olacaktır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Lim Soo-Hyang: Dizide öncelerde çirkin görünüme sahip olan sonrasında ise yediği kötü damgalardan dolayı estetik ameliyatı olan bir üniversite öğrencisi Kang Mi-Rae karakterini canlandırmaktadır.  Cha Eun-Woo: Dizide Lim Soo-Hyang'ın canlandırdığı Kang Mi-Rae karakteri ile aynı ortaokuldan mezun olan ve onunla aynı üniversitede okuyan Do Kyung-Seok karakterini canlandırmaktadır. Kadınlar arasında oldukça popüler birisidir. Kwak Dong-Yeon: Dizide üniversitenin kimya bölümünde öğretim görevlisi olan Lim Soo-Hyang'ın canlandırdığı Kang Mi-Rae'ye aşık olacak Yeon Woo-Young karakterini canlandırmaktadır. Jo Woo-Ri: Dizide, dışarıdan bakıldığında masum biri gibi görünse de aslında bir o kadar da kibirli olan popüler bir üniversite öğrencisi  Hyun Soo-A karakterini canlandırmaktadır.  Lee Tae-Sun: Dizide Cha Eun-Woo'nun canlandırdığı Do Kyung-Seok’un en yakın arkadaşı olan Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Kendisi bir bar işletmecisidir. Min Do-Hee: Dizide Lim Soo-Hyang'ın canlandrığı Kang Mi-Rae’nin çocukluk arkadaşı olan Oh Hyun-Jung karakterini canlandırmaktadır. Hayali hep bir hip-hop sanatçısı olmaktır. Dışarıdan bakınca soğuk biriymiş gibi görünse de Mi-Rae’nin her zaman yanında olan sıcak kalpli bir kişiliğe sahiptir. Bae Da-Bin: Dizide kısa saçlarından ve giyinişinden dolayı erkekmiş gibi gözüken öğrenci konseyi başkan yardımcısı olan Kwon Yoon-Byul karakterini canlandırmaktadır. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız