writemypapers service
logo

Moorim School

Moorim School imdb puanı

reklam kodu
Moorim School
Bitti

2016 yılında vizyona giren Lee So-Yeon yönetmenliğinde çekilen romantik, fantastik, aksiyon, gençlik, gizem türündeki dizi Moorim School, içerisinde Lee Hyun-Woo, Seo Ye-Ji, Hong-Bin, Jeong Eu-Gene gibi ünlüleri barındırmaktadır. 

Dizinin Konusu:

Moorim Okulu diğer okullardan farklı olarak, çeşitli ülkelerden gelmiş öğretmen kadrosuyla, öğrencilerine; yalnızca yüksek akademik puanlara yönelik bir

eğitim değil, dürüstlük, inanç, özveri ve iletişim adına verilmesi gereken eğitimi öne sürmektedir. 

Oyuncular ve Karakterleri:

Lee Hyun-Woo: Dizide, 'Moebius' grubunun kibirli lideri olan eski bir idol Yoon Shi-Woo karakterini canlandırmaktadır. Popülerliği biten Yoon Shi-Woo Moorim Okulu'na kaydolur ve burada yetişir. Seo Ye-Ji: Dizide, kör olan babasına bakan Sim Soon-Duk karakterini canlandırmaktadır. Sim Soon-Duk babasının haberi olmadan Moorim Okulu'na kayıt olacaktır. Hong-Bin: Dizide, özgür ruhlu ve çekici kişiliğiyle bir de zenginliği ile gözler önünde olan Wang Chi-Ang karakterini canlandırmaktadır. Chi-Ang'ın babası "Shanghae” şirketinin başkanıdır ve Çinlidir, annesi ise Koreli bir kadındır. Jeong Eu-Gene: Dizide, yapılacak haksızlıklara karşı hiçbir şekilde tahammülü olmayan Moorim Okulu'nun ilkeci kızı Hwang Sun-A karakterini canlandırmaktadır. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız