writemypapers service
logo

Moonlight Drawn By Clouds

Moonlight Drawn By Clouds imdb puanı

reklam kodu
Moonlight Drawn By Clouds
Bitti

İnternet sayfalarında hem Moonlight Drawn By Clouds hem de Love in the Moonlight adıyla bilinen dizi, 2016 yılının yazına damgasını vurmuş, izleyicileri tarafından oldukça beğenilmiştir. Kim Sung-Yoon yönetmenliğindeki dizi, tarih, romantik ve komedi türündedir. 18 bölümden oluşan dizinin başrol oyuncu kadrosunda Park Bo-Gum, Kim You-Jung, Jinyoung, Cheon Ho-Jin gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, erkek kılı

ğına girip kadın kimliğini gizleyen Hong Ra-On ve Veliaht Prens Hyomyeong karakterleri arasında başlayan ve filizlenen aşkı anlatmaktadır. İki karakter de birbirlerinin kim olduğundan habersizdir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Park Bo-Gum: Dizideki yakışıklı bir o kadar da zeki olan 19 yaşındaki Lee Young'u, veliaht prens olduktan sonra Veliaht Prens Hyomyeong olarak anılan karakteri canlandırmaktadır. Çocukluğunda kendisini küçük düşüren sonrasında sarayda tekrar karşılaştığı Kim You-Jung'un canlandırdığı Hong Ra-On karakteri ile arasında romantik bir ilişki yaşanacaktır.Kim You-Jung: Dizideki asi ruhlu genç kızı canlandıran Hong Ra-On karakterindedir. Kadın olmasına rağmen kimliğini gizlemek amacıyla erkek kılığına girer. Ve beklenmedik bir anda saraya saraybeyi olarak kabul edilir. Orada karşılaştığı aslında veliaht prensi olan fakat Hong Ra-On'un bilim adamı olarak bildiği adama zamanla aşık olmaya başlayacaktır.Jinyoung: Önemli bir aileden gelen, övülesi kişiliğine rağmen bir o kadar da mütevazi olan Kim Yun-Sung karakteri ile dizidedir. Rolü gereği dizide çiçek çocuk olarak anılan bilim adamı, Hong Ra-On ve Veliaht Prens arasında aşk üçgeni olacaktır.Kwang Dong-Yeon: Veliaht Prens Hyomyeong’un çocukluk arkadaşı, aynı zamanda ona hizmet eden ve onu koruyan Kim Byung-Yeon karakteri ile dizidedir. Çocukluktan beri arkadaş oldukları için Prens Hyomyeong ona her şeyini anlatmaktadır. Ayrıyeten Hong Ra-On için de önemli bir kişiliktir.Chae Soo-Bin: İyi kalpli, bilgili ve güzel olan Veliaht Prens Hyomyeong’un eş adayı Jo Ha-Yeon karakteri ile dizidedir. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
suheyla ayan 05/02/2018 Ziyaretçi Cevapla

uye olmak