writemypapers service
logo

Moon Lovers – Scarlet Heart

Moon Lovers – Scarlet Heart imdb puanı

reklam kodu
Moon Lovers – Scarlet Heart
Bitti

Bir Çince romandan uyarlanmış olan bu dizinin 29 Ağustos 2016'da ilk bölümü SBS Kanalı'nda yayınlanmıştır. Dizinin senaristi Jo Yoon-young, yönetmeni ise Kim Kyu-tae'dir. Başka diziler gibi 2 ya da 3 tane başrol oyuncusu değil de 9 tane ana karakter vardır. Dizi güneş tutulması ile birlikte tarihte Goryeo Hanedanlığı'na geri gidilmeyle başlar. Ana kahramanlardan biri olan Lee Jun Ki'nin canlandırdığı Wang So karakteri insanlar tarafından önünde saygıyla eğilinen daha doğrusu eğilm

ek zorunda kalınan, korkutucu özelliklere sahip olan sert bir karakterdir. Ve dizi IU'nun bu sert karakterdeki herkesin korkuyla yaklaştığı adama aşık olmasıyla süregelen olaylar dahilinde devam eder.

Oyuncular ve Karakterleri:

IU: O anki zamandan geçmişe gidilen dönemdeki Hae Soo karakteri. Güzelliğiyle nam salmış, 9 prens tarafından istenmiş zarif kişilik.Hong Jong Hyun: Kral Taejo'nun üçüncü oğlu, Wang Yo. Prens olabilmek için gerekli özelliklere sahip hırslı ama bir o kadar da kibirli kişilik.Lee Jun Ki: Kral Taejo'nun dördüncü oğlu Prens Wang So. Doğduğu andan itibaren herkes tarafından dikkat çekici özelliklere sahip olan ama bir o kadar da bunu istemeyen soğukkanlı bir karakter.Kang Ha Neul: Kral Taejo'nun sekizinci oğlu olmaya hak kazanmış kişi, Wang Wook. Baştaki karakterimizle aynı babadan olup farklı annelerden gelen kardeşlik. Sanatsal alanda artısı olan karakter.Kim Sung Kyun: Dizinin astronomu, kralın rüya yorumlayıcısı, Choi Ji-Mong.Baekhyun: Kralın onuncu oğlu, Wang Eun. Kralın prens olmaktan hem yaşça hem de özellik bakımından uzak olan evladı. Şakacı bir o kadar da baş belası.Nam Ju-Hyuk: Kralın on üçüncü oğlu, Wang Wook. Zarafetiyle herkesi kendine hayran bırakan sanatsal yetenek.Ji Soo: En küçük prens, kralın on dördüncü oğlu, Wang Jung. Yaşından gelen yaramazlığıyla bilinen fakat savaş sanatında tüm kardeşlerinden önde olan ufaklık.Seohyun: Baekjo'nin son prensesi olmaya hak kazanmış, ailesinin intikamını almaya çalışan hırslı karakter, Woo-Hee.  

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
mtnn 18/03/2018 Ziyaretçi Cevapla

jhykkh