writemypapers service
logo

Missing 9

Missing 9 imdb puanı

reklam kodu
Missing 9
Bitti

Ashbun yönetmenliğinde çekilen 2017 yapımlı - yayımlı gizem türündeki dizide, Jung Kyoung-Ho, Baek Jin-Hee, Oh Jung-Se, Chanyeol, Choi Tae-Joon gibi oyuncular yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Legend Entertainment’dan özel bir uçağa binen 9 kişi gizemli bir ortadan kaybolur ve arızalanan uçakları bir adaya düşer. Uçaktaki 9 kişide hayattadır ancak adada mahsur kalmışlardır.

#ffffff;">Aradan geçen 4 ay sonra, uçak kazasından sağ olarak kurtulan tek kişi Ra Bong-Hee' dir. 

Oyuncular ve Karakterleri;

Jung Kyoung-Ho: Dizide, bir zamanlar müzik grubunun lideri olan fakat sonrasında yaşadığı skandal olaylar yüzünden kariyeri yerle bir olan Seo Joon-O karakterini canlandırmaktadır. Tüm bu yaşanılan kötü olaylardan sonra şimdi para kazanmak için bir televizyon programında sunuculuk yapmaktadır.Baek Jin-Hee: Dizide Seo Joon-O’nun stilisti olan Ra Bong-Hee karakterini canlandırmaktadır. Daha işinin ilk gününde yurt dışına uçakla seyahate gidecektir. Fakat o da yaşanılacak uçak kazasının tam da ortasındadır. Ra Bong- Hee diğer yolculara göre biraz daha şanslıdır. Çünkü annesi bir dalgıçtır ve oğluna nasıl iyi yüzmesi gerektiğini öğretmiştir.Oh Jung-Se: Dizide sıcak kalpli Seo Joon-O’nun sadık menajeri Jung Ki-Joon karakterini canlandırmaktadır.Chanyeol: Seo Joon-O’nun eski grubunun çapkın üyesi Lee Yeol adıyla dizidedir. Grup dağıldıktan sonra solo şarkıcı ve besteci olarak kariyerine devam etmiştir. Geçmişte neden olduğu bir araba kazasında suçu başkasının üstüne atılmıştır.Lee Sun-Bin: Bir Hallyu yıldızı ve oyuncu olan Ha Ji-Ah adıyla dizide yer almaktadır. Aldığı bir yara sonrasında hemolitik anemi olmuştur ve uzun süre iyileşemez. Choi Tae-Ho ile aynı ajansta olan Ha Ji-Ah uçak kazasının ardından herkesten sakladığı sırrından dolayı sıkıntı çekecektir. Kim Sang-Ho: Dizide bir eğlence ajansının başkanı olan Hwang Jae-Kook karakterini canlandırmaktadır.Choi Tae-Joon: Dizide Seo Joon-O’nun eski grubunun bir üyesi olan ve grubun dağılmasının ardından bir oyuncu olmaya çalışan Choi Tae-Ho karakterini canlandırmaktadır. Seo Joon-O ile sürekli bir çatışma içindedir.Tae Hang-Ho: Dizide Hwang Jae-Kook'un sekreteri Tae Ho-Hang karakterini canlandırmaktadır.Ryu Won: Dizide 'Hallyu’nun Kraliçesi' olarak adlandırılan gösterişli oyuncu Yoon So-Hee karakterini canlandırmaktadır. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız