writemypapers service
logo

Meloholic

Meloholic imdb puanı

reklam kodu
Meloholic
Bitti

Song Hyun-Wook yönetmenliğinde, Team Getname senaristliğinde 2017 yılında çekilen Romantik, Fantastik türdeki dizi Meloholic Yunho, Kyung Soo-Jin, Han Joo-Wan gibi oyunculara ev sahipliği yapmaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, telepati yeteneğine sahip olan bir adam ve çift kişilikli bir kadının arasında geçen olaylar etrafında dönmektedir.

Oyuncular ve Karakterleri:

span>

Yunho: Dizide,  elini tuttuğu kişinin zihnini okuma yeteneğine sahip olan Yoo Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Kyung Soo-Jin'in canlandırdığı çift kişilikli Han Ye-Ri karakteri ile tanışır ve ona âşık olur. – "Sadece bir kere dokunmama izin ver!" Kyung Soo-Jin: Dizide çift kişiliği sahip Han Ye-Ri karakterini canlandırmaktadır. Ye-Ri, neşeli birisi olmasına rağmen gittiği birkaç randevuda yaşadığı üzücü olaylardan dolayı kalbini ilişkilere kapatmıştır.  İkiye bölünmüş diğer kişiliği olan Han Joo-Ri ise diğer kişiliğinin tam tersidir. İlişkilere oldukça açık, soğukkanlı, çekici birisidir ve sevgi gibi duygulara önem vermemektedir. Han Joo-Wan: Dizide, kitapçı dükkanının sahibi olan sessiz ve şık görünümün arkasında tutkulu bir karakteri canlandırmaktadır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız