writemypapers service
logo

Man From the Stars

Man From the Stars imdb puanı

reklam kodu
Man From the Stars
Bitti

18 Aralık 2013 tarihinde vizyon giren dizi Man From the Stars, Park Ji-eun senaristliğinde, Jang Tae-yoo yönetmenliğinde çekilmiştir. Toplam 21 bölümden oluşan dizi drama, komedi, romantik türlerdedir.Başrollerinde, Jun Ji Hyun, Kim So0 - Hyun ve Park Hae-Jin yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, Uzay'dan Dünya'ya araştırma yapmak için gelen fakat bir kazadan dolayı Dü

nya'da hapis kalan, ancak 3 ay sonra gelecek olan bir kuyruklu yıldızla memleketine dönebilecek olan bir uzaylının yaşadığı güzel ama bir o kadar da ilginç durumları anlatmaktadır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Jun Ji Hyun: Dizide, ülkenin en güzel ve çekici kızı olan Cheon Song-Yi karakterini canlandırmaktadır. Güzelliğin ve zenginliğin vermiş olduğu egoyla birlikte bir o kadar da çekilmez tavırları vardır. Aile bağları da oldukça kötü olan Song Yi'nin kardeşi ünlü olduğu için ondan utanmakta, annesi ise kızını sadece para istemek için aramaktadır.Kim So0 - Hyun: Dizide, genç ve yakışıklı görünmesine rağmen yaklaşık 400 yaşında olan, dünyaya araştırma amaçlı gelen Do Min-Joon adıyla bir uzaylıyı canlandırmaktadır. Yaşamından bu yana dünyada yapmadığı meslek kalmamasına rağmen, son gelişinde dünyada hapis kalmasıyla birlikte Cheon Song-Yi'nin okuduğu üniversitede öğretmenlik yapmaktadır.Park Hae-Jin: Lee Whi-Kyung adıyla dizide, ünlü bir şirketin oğlu aynı zamanda da Cheon Song-Yi'nin en yakın arkadaşıdır. Fakat Whi-Kyung ona arkadaş gözüyle değil de aşkla bakmaktadır. Cool görünmesine rağmen ilgi olanı olan şeyler kızlar ve eğlencedir. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız