logo

Man From the Stars

Man From the Stars imdb puanı

Man From the Stars
Bitti

18 Aralık 2013 tarihinde vizyon giren dizi Man From the Stars, Park Ji-eun senaristliğinde, Jang Tae-yoo yönetmenliğinde çekilmiştir. Toplam 21 bölümden oluşan dizi drama, komedi, romantik türlerdedir.Başrollerinde, Jun Ji Hyun, Kim So0 - Hyun ve Park Hae-Jin yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, Uzay'dan Dünya'ya araştırma yapmak için gelen fakat bir kazadan dolayı Dü

nya'da hapis kalan, ancak 3 ay sonra gelecek olan bir kuyruklu yıldızla memleketine dönebilecek olan bir uzaylının yaşadığı güzel ama bir o kadar da ilginç durumları anlatmaktadır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Jun Ji Hyun: Dizide, ülkenin en güzel ve çekici kızı olan Cheon Song-Yi karakterini canlandırmaktadır. Güzelliğin ve zenginliğin vermiş olduğu egoyla birlikte bir o kadar da çekilmez tavırları vardır. Aile bağları da oldukça kötü olan Song Yi'nin kardeşi ünlü olduğu için ondan utanmakta, annesi ise kızını sadece para istemek için aramaktadır.Kim So0 - Hyun: Dizide, genç ve yakışıklı görünmesine rağmen yaklaşık 400 yaşında olan, dünyaya araştırma amaçlı gelen Do Min-Joon adıyla bir uzaylıyı canlandırmaktadır. Yaşamından bu yana dünyada yapmadığı meslek kalmamasına rağmen, son gelişinde dünyada hapis kalmasıyla birlikte Cheon Song-Yi'nin okuduğu üniversitede öğretmenlik yapmaktadır.Park Hae-Jin: Lee Whi-Kyung adıyla dizide, ünlü bir şirketin oğlu aynı zamanda da Cheon Song-Yi'nin en yakın arkadaşıdır. Fakat Whi-Kyung ona arkadaş gözüyle değil de aşkla bakmaktadır. Cool görünmesine rağmen ilgi olanı olan şeyler kızlar ve eğlencedir. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız