writemypapers service
logo

Let’s Fight Ghost

Let’s Fight Ghost imdb puanı

reklam kodu
Let’s Fight Ghost
Bitti

Park Joon-Hwa yönetmenliğindeki dizi Let's Fight Ghost, 2016 yılında yayınlanmış, 16 bölümden oluşan Fantastik, Romantik, Komedi, Gerilim, Gizem, Gençlik türlerindeki bir Güney Kore dizisidir. 

Dizinin Konusu: 

Dizide, hayalet olan ve aynı zamanda da hayaletleri görme yeteneğine sahip biri etrafında dönmektedir. Hyun-Ji dünyayı gezen bir hayalettir. Bir gün, büyü ile ruhları öteki dünyaya gönderen Pa

rk Bong-Pal ile karşılaşır. Hyun-Ji ve Bong-Pal hayaletlerden çeşitli hikâyeler dinleyip sonrasında birlikte onları öteki dünyaya geçmelerine yardımcı olurlar. 

Oyuncular ve Karakterleri:

Kim So-Hyun: Bir hayalet olan Kim Hyun-Ji karakteri ile dizidedir. 19 yaşında bir öğrenciyken, üniversite giriş sınavından yalnız bir gün önce geçirdiği  kaza sonrası hayatını kaybetmiştir.Hayatı boyunca hep çok çalışan biri olan Hyun Ji, bir hayalet olduktan sonra da hiç durmamış ve amaçsızca dünyayı dolaşmıştır. Bir gün ise Taecyeon'un canlandırdığı Park Bong-Pal adında hayaletleri gören birisi ile karşılaşır.Kwon Yool: Dizide, içinde sakladığı büyük bir sırla yaşayan; bir veteriner ve aynı zamanda veterinerlik alanında bir profesör olan Joo Hye-Sung karakterini canlandırmaktadır. Taecyeon: Dizideki, hayaletleri gören ve onlara dokunabilen sevimli bir o kadar da alaycı Park Bong-Pal karakterini canlandırmaktadır. Hayaletleri amaçsız bir şekilde sadece para karşılığında onların ruhlarını bu dünyadan göndermektedir. Ta ki bu amaçsızlığı hayalet Hyun-Ji ile karşılaşana kadar sürecektir. Hyun Ji onun hayatında bir dönüm noktası olacaktır. Beraber ruhların öteki dünyaya geçmelerine yardımcı olacaklar ve bu ikili zamanla birbirlerine aşık olacaklardır. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız