writemypapers service
logo

Jugglers

Jugglers imdb puanı

reklam kodu
Jugglers
Bitti

Kim Jung-Hyun yönetmenliğinde Jo Yong-Hae senaristliğinde 2017 yılında çekilen romantik komedi türündeki dizi Jugglers Baek Jin-Hee, Choi Daniel, Kang Hye-Jung, Lee Won-Geun gibi ünlülere ev sahipliği yapmaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, bir ofisteki tüm işleri yapmaya gönüllü olan bir kadın ile her şeyi kendisi yapmak isteyen bir patronun arasında yaşanan olaylar etrafında dönmektedir.

style="color: #ffffff;">Oyuncular ve Karakterleri:

Choi Daniel: Dizide, en zor işlerin bile üstesinden gelen azimli,zeki Nam Chi-Won, bir şirketteki video işlem bölümünün başıdır. Çok konuşkan biri değildir, başkalarının ne yaptığı ile çok ta ilgilenmez ve genellikle insanlara karşı soğuktur. Ancak tüm bu zıtlıklara rağmen kadınlar onu çekici bulmaktadır.Baek Jin-Hee: Dizide, geçmişte pasif kişiliği ile son beş yıldır sekreterlik yapan Jwa Yoon-Yi karakterini canlandırmaktadır. Oldukça parlak bir kişiliğe sahiptir. Özverili ve itaatkârdır.Kang Hye-Jung: Dizide, saf ve iyi kalbiyle ön planda olan Wang Jung-Ae karakteri 15 yıllık ev hanımlığından sonra kocasının başına gelenlerden dolayı bir şirkette sekreterlik yapmaya başlamıştır. Bir gün, kocası sabahın erken saatinde yürüyüşe çıkar ve bir daha da geri dönmez.Lee Won-Geun: Dizide, bir şirketteki spor bölümünün başı olan Hwang Bo-Yool, çalıştığı şirketin kurucusunun en genç torunudur ve ailenin her zaman en sorunlu günah keçisidir. Uygun görülen zamanda ailesi onu askere göndermeye zorlamış ve kendilerine bağlayabilmek için spor bölümünün başına geçirmiştir. Bu yüzden de eline geçen her fırsatta başını belaya sokmaktadır. Bir yılda 100 sekreteri istifa ettirmeye ant içmiş Bo-Yool 89. sekreter olan Kang Hye-Jung'a denk geldiğinde işler o kadar da kolay olmayacaktır.  

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
selenay şimşek 22/09/2018 Üye Cevapla

Arkadaşlar dizi çok mükemmel hatta ben son bölüme hemen gelmeyeyim diye yavaş ilerletiyordum diziyi gerçekten izlemenizi tavsiye ediyorumm