writemypapers service
logo

I Hear Your Voice

I Hear Your Voice imdb puanı

reklam kodu
I Hear Your Voice
Bitti

SBS Kanalı'nda, 5 Haziran – 25 Temmuz 2013 tarihleri arasında yayınlanan dizi I Hear Your Voice, romantik, fantastik, komedi türündedir. Toplam 18 bölümden oluşmaktadır.Dizi, masum olma olasılığı oldukça az olan hatta hiç olmayan mahkumlar için tutulan kamu avukatlarının ve savcıların arasında geçen olayları anlatmaktadır.Park Soo Ha ve Jang Hye-seong'un hayatları daha küçük yaştayken ortak bir olay ne

ticesinde kesişir. Soo Ha'nın babası öldürülmüştür. Hye-seong ise mahkemede katilin aleyhine olacak şekilde tanıklık yapar. Bunu gören katil, yıllar sonra hapishaneden çıktığında Hye-seong'tan intikam alma fikriyle doludur. Babasına iyiliği dokunduğu için de Park Soo Ha onu korumak isteyecektir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Lee Jong Suk: Dizinin ana kahramanlarından biri olan Lee Jong Suk, insanların zihinlerini okuyabilen ve bu özelliğini her zaman iyiye, insanları korumaya yönelik olarak kullanan Park Soo Ha karakterini canlandırmaktadır.Lee Bo Young: Dizide, her kadın gibi narin ama bir o kadar da cesur ve zeki bir kamu avukatı olan Jang Hye-seong karakterini canlandırmaktadır.Yoon Sang Hyun: Cha Kwan Woo karakeri ile, dizide eskiden polis olan fakat sonradan kamu avukatı olarak mesleğine devam eden azimli biri rolündedir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız