writemypapers service
logo

Hello Monster

Hello Monster imdb puanı

reklam kodu
Hello Monster
Bitti

Bir diğer adı I Remember You olan dizi Hello Monster, No Sang-Hoon tarafından yönetilmiş, senaristliği ise Kwon Ki-Young tarafından yapılmıştır. 2015 yılında ekranlarda yerini alan dizi oldukça izleyici kitlesine ulaşmış ve 8.4 imdb'si ile izlenmesi gereken Kore dizileri arasında yerini almıştır. Toplam 16 bölümden oluşan Hello Monster'ın ana kahramanları Seo In-Guk, Jang Na-Ra, Lee Chun-Hee, Do Kyung-Soo ve Park Bo-Gum'dur.Dizideki olay

lar, farklı nedenler etrafında gizli bir şekilde aynı ortamda birleşen Seo In-Guk'un ve Jang Na-Ra etrafında dönmektedir. İkisi de davalara bakmakta ve beraber vakit geçirdikçe aralarında aşkla karışık nefret kıvılcımları oluşmaktadır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Seo In-Guk: Dizide, sempatik ama bir o kadar da tehlike barındıran Lee Hyun karakteri ile New York'ta suç soruşturmasında bir danışman olarak çalışan ve aynı zamanda bu iş üzerine eğitim almış olan bir suç profilcisi rolündedir. Belli bir süre sonra Kore'ye geri döner ve tek sebebi Özel Suç Soruşturma ekibinin arasına karışmaktır. İşinde oldukça yetenekli olan Lee Hyun için karşısındaki kişinin nasıl biri olduğunu, suçlu olup olmadığını anlamak için sadece bir kere bakmak yeterlidir.Jang Na-Ra: Dizide, mesleğinden çok farklı şekilde kararlar alarak hayatına devam eden Cha Ji-An karakteri,  Merkez Polis Teşkilatı'nın Özel Soruşturma ekibinin sorumlusudur. Onun için, kariyerinden çok duyguları ön sıradadır.Choi Won-Young: Lee Joon-Ho karakteri, dizide yurt dışı ile bağı olan bir şirketin tuhaf özellikteki bilim adamı rolündedir. Her bilim adamı gibi işi başından aşkındır ve arkadaşlarına hatta ailesine bile ayıracak zamanı yoktur. Belki de ailesi ve arkadaşları yoktur? Genel olarak Kore'deki Adli Tıp'ın laboratuvarlarında çeşitli kimyasallarını kullanmaktadır ve bulunan tüm makinelerin yönetiminde kendisini uzmanlaştırmıştır. Ayriyeten yeni çıkan ve devam eden tüm soruşturmalara ulaşabilmek için emniyetle arasını iyi tutmaya çalışmaktadır.Park Bo-Gum: Dizide, Jung Sun-Ho karakteri ile görevini tam anlamıyla yerine getiren bir avukat rolündedir. Ancak gerçek şudur ki mahkeme ortamı oldukça gaddar kişilerden oluşmakta, oluşmak zorundadır. Jung Sun-Ho'da elinden geldiği kadar adaletli davranmaya çalışmakta duygularını bir yana bırakmaktadır.Lee Chun-Hee: Dizide, Yurt dışında memur olarak çalıştıktan sonra rütbe olarak kendini geliştirip Özel Soruşturma ekibinin lideri olmaya hak kazanmış Kang Eun-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Lider olmasının aksine bencil ve kendini beğenmiş oluşu rütbesine tezatlık göstermektedir.Do Kyung-Soo: Dizide, tehlikeli davranışları ile Seo In-Guk'un canlandırdığı Lee Hyun'un anılarındaki babası rolünde olan Lee Joon-Young karakterindedir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız