writemypapers service
logo

Healer

Healer imdb puanı

reklam kodu
Healer
Bitti

Lee Jung-Sub tarafından yönetilip, Song Ji-Na'nın senaristliğini üstlendiği dizi Healer, 2014 - 2015 yıllarında televizyon ekranlarında yayınlanmasıyla 20 bölümüyle dönemine damga vurmuştur. Dizinin başrollerinde, Ji Chang-Wook, Yoo Ji-Tae ve Park Min-Young yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, ünlü yayın şirketinde çalışan muhabir Kim Moon-Ho'nun geçmişte gizli kalmış bir davayı gün yüzüne çı

karması ve bunun sonucunda yaşanan gergin ve heycanlı durumları anlatmaktadır. Doğruluk ve inanç ikileminde giden davalar internet muhabiri Chae Young-Shin ve "Healer" Seo Jung-Hoo tarafından da takip edilmektedir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Ji Chang-Wook: Dizide,"Healer" kod adıyla anılan, her türlü dövüş becerilerine ve hassas duyulara sahip olan ajan Seo Jung-Hoo karakterini canlandırmaktadır. Karakteri akıllı cihazlarla donatılan Jung-Hoo, ajanlığın yaşattığı tüm bu kargaşalardan ve sırlardan uzaklaşmak ve Güney Pasifik'te ıssız bir ada satın almak istemektedir. Yine bir gün ajanlığı gereği araştırma yaparken karmakarışık davanın ortasında olan Park Min-Young' un canlandırdığı Chae Young-Shin ile yolları kesişir, gün geçtikçe aralarında aşk başlar ve bu aşk tehlikeli hale gelir.Park Min-Young: Dizide iradeli ve aynı zamanda gizli kişiliğe sahip Chae Young Shin karakteri ile "Someday News"de popüler bir internet muhabiri rolündedir. Tek hayali Oriana Fallaci gibi mükemmel bir muhabir olmak ve ismini tarihe kazımaktır.Yoo Ji-Tae: Dizide, diğer karakterlerden yaşça büyük olan popüler muhabir Kim Moon-Ho karakterindedir. Erkek kardeşi ünlü bir medya şirketinin sahibi olan Moon-Hoo, çocukken Park Min Young'un canlandırdığı Chae Young-Shin karakterine bir bela bulaştırmıştır. Aradan geçen uzun yıllar bu olayı unutmasına engel olamamış ve nihayet bir gün onların yolları kesişmiştir. Hem yaptığı kötülüğü düzeltmek hem de içini rahatlatmak isteyen Moon-Hoo, Chae Young-Shin'in ünlü bir muhabir olmasına yardım etmektedir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız