writemypapers service
logo

Full House Thailand

Full House Thailand imdb puanı

reklam kodu
Full House Thailand
Bitti

Halo Productions yapımcılığında çekilen romantik komedi türündeki Full House dizisinin Tayland serisi  2014 yılında 20 bölümü ile izleyicilerine sunulmuştur. Mike Pirath Nitipaisankul, Aom Sucharat Manaying, Utt Uttsada Panichkul, Jane Janesuda Parnto gibi ünlü oyuncuların başrollerde oynadığı dizi hayranları açısından cumartesi ve pazar günlerinin 49 dakikalık dünyadan kaçış dizisi olmuştur.

Dizinin Konusu:

#ffffff;">Dizide, anlaşmalı olarak evlenen iki çiftin daha sonralarda ilişkilerinin imkansız bir aşka dönüşümü anlatılmaktadır.  Aom, ablasıyla birlikte babalarından kalan evde yaşamaktadır. Aom'un ablası ve ablasının nişanlısı bazı ödemelerden dolayı tefecilere yüklü bir miktarda borçlanır. Ne yapacaklarını şaşıran çift Aom'un bu durumdan haberdar olmamasını ister ve onu tatile yollarlar. Aom tatildeyken ablası ve eniştesi borçlardan kurtulabilmek için evi satarlar.  Aom tatilde Mike ile tanışır. Fakat bu tanışma oldukça şüpheli bir şekilde devam ederek ilerlemektedir. Tatilin tam ortasında Aom beş parasız ve çaresiz bir şekilde kalır. Ne yapacağını bilemeyen Mike sinsilik yaparak Mike'ı kandırır ve bir şekilde kendi memleketine dönmeyi başarır. Eve dönen Aom ablasının tefecilere borcu olduğunu ve bu yüzden evi sattığını öğrenir. Peki ya evin sahibi kimdir?

Oyuncular ve Karakterleri:

Mike Pirath Nitipaisankul: Dizide Mike D. Angelo adıyla yakışıklı, zengin ve yetenekli bir karaktere sahiptir.  Aom Sucharat Manaying: Dizide Aom-am adıyla güzeller güzeli bir karakteri canlandırmaktadır. Ablası ve eniştesi tarafından kandırılan Aom çok sonradan olanların farkına varacaktır fakat bazı şeyler için vakit oldukça geçtir.  Utt Uttsada Panichkul: Dizide, zengin ve yakışıklı karakteriyle Gum adlı oyuncu Mike'ın en yakın arkadaşı ve Aom'u ilk görüşte sevmeye başlayan karakterdir. Jane Janesuda Parnto: Dizide, Mintra adıyla Mike'ın modacısı olan kıskanç bir karakterdir. İlk başlarda Mike'ı önemsemese de Aom devreye girdiğinde sırf kıskançlığından Mike'ın önünden arkasından ayrılmayacaktır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
Nefise 01/12/2017 Ziyaretçi Cevapla

Mike’nın gerçek ismi ne söyler misiniz ?

    metapak 02/12/2017 Yönetici Cevapla

    Mike rolünde oynayan başrol oyuncusunun ismi, Mike D’Angelo