writemypapers service
logo

Entertainer

Entertainer imdb puanı

reklam kodu
Entertainer
Bitti

Dram, komedi, romantik türündeki 2016 yapımlı dizi Entertainer, Hong Sung-Chang yönetmenliğinde çekilmiştir. Ji Sung, Hyeri, Kang Min-Hyuk, Lee Tae-Sun gibi ünlü oyuncuları barındırmaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin müdürü, şimdi ise küçük bir eğlence şirketinin CEO'su olan Shin Suk-Ho’nun gerçek ve başarılı bir yönetici hayatını konu edinmektedir.

Oyuncular ve Karakterleri: 

Ji Sung: Dizide, en büyük eğlence şirketlerinden biri olan "KTOP Entertainment”ın eski müdürü olan Shin Suk-Ho karakterini canlandırmaktadır. Başarısına tahammül edemeyenler tarafından kendisine kurulan komplo ve yapılan ihanet sonucunda Suk-Ho her şeyini kaybeder. Fakat pes etmez ve sonradan "Mango Entertainment” adındaki küçük bir eğlence şirketinin CEO’su olur. Bir grup kurmak için yetenekli insanlar toplamaya başlayan Shin Suk-Ho yaşadığı çeşitli olayların da sayesinde gerçek ve başarılı bir yönetici olacaktır.Hyeri: Dizide, Kang Min-Hyuk karakterinin canlandırdığı Jo Ha-Neul'un ablası olan 22 yaşlarında genç bir kızı Jung Geu-Rin karakterini canlandıracaktır. Anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş ve bu yaşına kadar bıkmadan usanmadan hayat ile mücadele eden Jung Geu-Rin part-time işlerin kraliçesidir. Kardeşine bakabilmek için üniversiteye gitmekten vazgeçmiştir. Bir gün gelecek ve eğlence ajansının başkanı olan Shin Suk-Ho ile Jung Geu-Rin arasında romantik bir ilişki gelişecektir. Belki de artık şans onun da yüzüne gülecektir.Kang Min-Hyuk: Dizide, Hyeri'nin canlandırdığı Jung Geu-Rin’un erkek kardeşi ve "Tantara" adlı dört kişilik bir müzik grubunun ana vokalisti olan Jo Ha-Neul karakterini canlandırmaktadır.  Hayatı olumsuzluklarla doluyken bir gün, Shin Suk-Ho ile karşılaşır ve bu tanışma onun hayatında bir dönüm noktası olur. Şarkıcı olmaya karar verir ve kariyeri üzerine odaklanan Jo Ha-Neul sonunda müzik dahisi olur. Shin Suk-Ho ile arasında sürekli birbirleriyle uğraştıkları bir dostluk ilişkisi vardır.Chae Jung-An: Dizide, bir eğlence şirketi olan "Ocean Entertainment”ın havalı kişilikli ve moda sahibi müdürü Yeo Min-Joo karakterini canlandırmaktadır. Eğlence şirketinin bünyesinde yer alan bir mega-yıldız yoktur ancak o ve yönlendirdiği oyuncular ile arasında iyi bir ilişki vardır. L.Joe: Dizide, "Tantara" adlı dört kişilik erkek grubunun üyesi olan Seo Jae-Hoon karakterini canlandırmaktadır.Gong Myung: Dizide, "Tantara" adlı dört kişilik erkek grubunun gitaristi olan Kayle karakterini canlandırmaktadır.Seo Kang-Joon: Dizide, Kayle’ın (Gong Myung) mezun olduğu Juilliard Okulu’ndaki rakibi Lee Sang-Won karakterini canlandırmaktadır.Lee Tae-Sun: Dizide, "Tantara" adlı dört kişilik erkek grubunun erken yaşta baba olan bass gitaristi Na Yeon-Soo karakterini canlandırmaktadır.Park Shin-Hye: Dizide, Chae Jung-An'ın canlandırdığı Yeo Min-Joo’nun bir arkadaşını canlandırmaktadır.Min Do-Hee: Dizide, "KTOP Entertainment”ın eski stajyeri olan Luna karakterini canlandırmaktadır.Jeong Man-Sik: Dizide, söz yazarı olan Jang Man-Sik karakterini canlandırmaktadır. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız