writemypapers service
logo

Emergency Couple

Emergency Couple imdb puanı

reklam kodu
Emergency Couple
Bitti

Hem Emergency Couple hem de Emergency Man and Woman adlarıyla bilinen 2013 - 2014 yapımlı dram, romantik, komedi türündeki başarılı dizi, Kim Cheol-Kyu yönetmenliğinde çekimlerini tamamlamıştır. Toplam 21 bölümden oluşan dizide Song Ji-Hyo, Choi Jin-Hyuk, Lee Pil-Mo, Clara, Choi Yeo-Jin gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizide, ölüm ile yaşam boşanma ile evlenme arasında savaşan, t

m olanlarında sonunda aşkın asıl anlamını anlayan bir çiftin hikayesi anlatılmaktadır.Song Ji-Hyo'nun canlandırdığı Jin-Hee karakteri bir diyetisyendir ve hayat onun için oldukça basit gözükmektedir. Bir gün Choi Jin-Hyuk'un canlandırdığı bir tıp fakültesi öğrencisi olan Chang-Min ile tanışır. Chang-Min'in ailesi doktorlarla doludur. Chang-Min'in gösterişli ve zengin ailesi Jin-Hee ve Chang-Min'in evlenme kararlarına karşı çıkmaya çalışırlar fakat hiçbir etken onların evlenmesine ters düşemez. Chang-Min sırf aşkı için tıp stajından vazgeçer ve bir ilaç satıcısı olarak çalışmaya başlar. değildir. Chang-Min'in ailesinin Jin-Hee'e tepeden bakmasından ve Chang-Min'in değişmiş tavırlarından evlilik hayatları mutlu gitmeyen çift sonunda boşanırlar. Araya nefret girmiştir.Onlar boşandıktan sonra, eski hedefine geri dönen Jin-Hee bir tıp öğrencisi olur ve stajyer olarak çalışmaya başlar. Aynı şekilde Chang-Min de tıp okulundan mezun olur ve stajyer olarak çalışmaya başlar. Aşk öylece kenara atılamayacak ve bir gün onlar çalışmaya başladıkları aynı hastanenin acil servisinde tekrar karşılaşacaklardır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Song Ji-Hyo: Dizide, masum ve nazik bir beslenme uzmanı Oh Jin-Hee karakterini canlandırmaktadır. Choi Jin-Hyuk: Dizide, bilgin bir öğrenci olan Oh Chang-Min karakterini canlandırmaktadır. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız