writemypapers service
logo

Doctors

Doctors imdb puanı

reklam kodu
Doctors
Bitti

2016 yılı yapımı dram, romantik, medikal türündeki dizi Doctors, Oh Choong-Hwan yönetmenliğinde, Park Shin-Hye, Kim Rae-Won, Yoon Gyun-Sang, Lee Sung-Kyung gibi ünlü oyuncular eşliğinde çekilmiştir. 

Dizinin Konusu:

Dizide, birçok zorluğun üstesinden gelerek doktor olmayı başaran Hye-Jung’un hayatı ve yaşadığı çeşitli olaylar anlatılmaktadır.

Oyuncular

ve Karakterleri:

Park Shin-Hye: Dizide, azmi ve çalışkanlığı ile lisedeki sert kabadayı halinden kurtulup, çok sıkı çalışan bir doktora dönüşen Hye-Jung karakterini canlandırmaktadır. Kim Rae-Won: Dizide, insanlara karşı cana yakınlığı, samimi ve yapmacık olmayan davranışları ile yetenekli bir nörocerrrahi uzmanı olan Hong Ji-Hong karakterini canlandırmaktadır. Üniversite zamanlarında tıp öğrenciliğinin stajyerliğinde birinci yılındayken, bu uğraşını bırakıp bir lisede öğretmen olur.  Gençken bir araba kazasında ailesini ve bir hastasını kaybedince kariyerini değiştirmek için hastaneden ayrılan Hong Ji-Hong acaba hayatında başka ne gibi zorluklar yaşamıştır?Kim Young-Ae: Dizide, Park Shin-Hye'nin canlandırdığı Hye-Jung karakterinin büyükannesi rolündedir. Torununa sert sözler söylemesine rağmen onu çok seven büyükanne Hye-Jung'a her zaman destek olacaktır.Lee Sung-Kyung: Dizide, zengin bir aileden gelen, ve ailesinden oldukça yüksek derecede ilgi gören bir nörocerrrahi doktoru olan Jin Seo-Woo karakterini canlandırmaktadır Hye-Jung’un liseden sınıf arkadaşıdır ve nedense kendisine Hye-Jung’u rakip olarak görmektedir. İlişkisinin başlarında herkes tarafından sevilen parlak ve mutlu bir kişiliğe sahip olan Jin Seo-Woo, sonralarda sevgilisi ondan çalındığı için acımasız ve sert bir kişiliğe bürünecektir.Han Bo-Bae: Dizide, Park Shin-Hye'nin canlandırdığı Hye-Jung’un üvey kız kardeşi olan güçlü ve lider kişilikli Yoo Yoo-Na rolündedir. Yoo-Na'ya ailesinden kalan tek miras Hye-Jung'dur.Ji Soo: Dizide, Hye-Jung’un ilk aşkı olan Soo-Chul karakterinin canlandırmaktadır.You Da-In: Dizide, Kim Rae-Won'un canlandırdığı Hong Ji-Hong’un eski arkadaşı olan varlıklı bir aileden gelen Jo In-Joo karakterinin canlandırmaktadır. Oldukça uzun bir zamandır Ji-Hong’a aşıktır ancak Ji-Hong bunun farkında değildir. In-Joo’yu sadece arkadaşı olarak görmektedir. Jo In-Joo, Hong Ji-Hong ve Hye-Jung  arasında bir aşk üçgeni yaşanacaktır.Jang Hyun-Sung: Dizide, Hong Ji-Hong’a destekolup ona bilgiler veren bir doktor Kim Tae-Ho karakterini canlandırmaktadır.Yoon Hae-Young: Dizide, Lee Sung-Kyung'un canlandırdığı Jin Seo-Woo’nun annesi olan zengin ve kibirli Yoon Ji-Young karakterini canlandırmaktadır.Eom Hyo-Seopdizide: Jin Seo-Woo’nun babası olan kibirli ve zengin karakterli Jin Myung-Ho adı ile dizidedir.Lee Ho-Jae: Dizide, Hong Ji-Hong’un babası olan Hong Doo-Sik karakterini canlandırmaktadır.Jeong Hae-Gyun: Dizide, Hye-Jung’un babasını canlandırmaktadır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
SELAHATTİN 04/01/2018 Ziyaretçi Cevapla

SELAMLAR