writemypapers service
logo

Doctor Stranger

Doctor Stranger imdb puanı

reklam kodu
Doctor Stranger
Bitti

Başrollerinde Lee Jong-Suk, Park Hae-Jin, Kang So-Ra ve Jin Se-Yeon'un yer aldığı 2016 yapımı romantik ve dram türündeki Dr. Stranger'ın yönetmenliğini The Legend of the Blue Sea, Master's Sun ve City Hunter dizilerinden de tanıdığımız Jin Hyeok, senaristliğini ise Park Jin-Woo ve Kim Joo üstlenmiştir. Lee Jong-Suk'un canlandırdığı Park Hoon karakteri çocukken, babasıyla birlikte Kuz

ey Koreliler tarafından kaçırılır. Park Hoon'un babası doktordur ve kaçıranlar bunu bilmemektedir. Ve babası tarafından bir doktor olması için eğitilir. Belli bir yaşa geldiğinde aldığı eğitimle birlikte göğüs cerrahı olur ve Güney Kore'ye kaçmak için yola koyulur. Güney Kore'ye geldiğinde kendisini bir yabancı gibi hisseder. Yabancı gibi hissetmesine karşın Güney Kore'nin en ünlü hastanesi olan  Dongwoo Üniversitesi Hastanesi'nde işe başlar. Ne kadar kötü hissederse hissetsin burada para kazanmak zorundadır. Çünkü Kuzey Kore'de yaşayan sevdiği kadını yanına getirmek istemektedir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Lee Jong-Suk: Dizide Park Hoon karakterini canlandıran, Kuzey Korelilerin kaçırdığı, geleceğin en iyi doktorlarından biri olacak karakter. Park Hae-Jin: Dizide Kore'nin en iyi hastanesi olan Dongwoo Üniversitesi Hastanesi'nde üst düzey göğüs cerrahı olan ve Harvard'dan gelen profesörlük teklifini reddeden Han Jae-Joon karakterini canlandırmaktadır. Jin Se-Yeon: Dizide iki karakteri birden canlandıran oyuncu, Song Jae-Hee adıyla Çinli bir iş adamının kızı olan anestezi uzmanını, Han Seung-Hee adıyla da gerçek kimliğini saklayan, Park Hoon'a yakınlaşmaya çalışan bir karakteri canlandırmaktadır. Kang So-Ra: Dizide Oh Soo-Hyun karakteri ile hastane yöneticisinin kızı olan Kang So-Ra aynı zamanda bu hastanede göğüs cerrahıdır. Tüm maddi ve manevi yönlerden oldukça zengin olmasına rağmen kendisini yalnız hissetmektedir. Yoon Bo-Ra: Anavatanında olan annesine para götürmek ve onu refaha kavuşturmak için çabalayan fakat bundan ümitsiz olan Lee Chang-Yi karakteri Kuzey Kore'den Güney Kore'ye kaçar.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız