writemypapers service
logo

Cinderella with Four Knights

Cinderella with Four Knights imdb puanı

reklam kodu
Cinderella with Four Knights
Bitti

2016 yılında Kwon Hyuk-Chan yönetmenliğinde çekilen romantikliğe dayalı gençlik dizisi Cinderella with Four Knights, toplam 16 bölümden oluşmaktadır. Dizide Jung Il-Woo, Park So-Dam, Ahn Jae-Hyeon, Lee Jung-Shin, Choi Min, Son Na-Eun gibi ünlüler yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizide, aile sevgisinden yoksun Eun Ha-Won'un gizemli bir yaşlı adamın evine yerleşmesi ile başlayan hayat serüveni anlatılma

ktadır. Ha-Won öğretmen olmak istemektedir. Annesi bir araba kazasında hayatını kaybettikten sonra babası, üvey annesi ve üvey kız kardeşleri ile  yaşamak zorunda kalmıştır. Bir gün gizemli yaşlı bir adamla tanışır. Bu yaşlı adam Ha-Won’a yaşadığı "Haneul / Sky House" adlı konakta kalmasını ve öğretmen olma hayalini gerçekleştirmesini önerir. O günden sonra, Ha-Won konağa yerleşir ve üç erkek kuzen olan Kang Hyun-Min, Kang Seo-Woo, Kang Ji-Woon ve onların koruması Lee Yoon-Sung ile beraber yaşamaya başlar.

Oyuncular ve Karakterleri:

Jung Il-Woo: Dizide, Haneul / Sky House ailesinin bir üyesi statüsüne yükselen sakin ve iyimser görünümünün altında vahşi bir kişiliğe sahip olan Kang Ji-Woon karakterini canlandırmaktadır. Son Na-Eun'un canlandırdığı Park Hye-Ji karakterinden hoşlanmaktadır.Son Na-Eun: Dizide, tutkulu ve hevesli bir moda tasarımcısı olan Park Hye-Ji karakterini canlandırmaktadır. Çocukluğundan beri Kang Hyun-Min’den hoşlanmaktadır ve ona daha yakın olabilmek için kendisini gerçekten seven Kang Ji-Woon’u kullanmaktadır. Park So-Dam: Dizide, akıllı ve atletik bir lise öğrencisi olan Eun Ha-Won karakterini canlandırmaktadır. Üvey annesi ve kız kardeşleri yüzünden korkunç bir ev hayatı sürmekte olan Ha-Won birden fazla işte de çalışmaktadır. Bir gün şirketin CEO’su ona eğitim giderlerini karşılayabilmek için bazı şartlar altında "Haneul / Sky House" adlı konakta kalması için sıra dışı bir teklifte bulunur. Ha-Won öğretmen olma hayalini gerçekleştirmek için "Haneul / Sky House" adlı konakta üçüncü nesil varisleri olan üç kuzen ile birlikte yaşamak zorunda kalır.Ahn Jae-Hyeon: Dizide, para ve aşk içinde büyüyen, bütün fırsatların ayağının altında olduğu çapkınlıkları ile ünlü Kang Hyun-Min karakterini canlandırmaktadır. İstediği her kadını elde edebileceğini düşünen Hyun-Min bir de kendisini her kızın düşlediği beyaz atlı prens olarak hayal etmektedir.Lee Jung-Shin: Dizide, popüler bir şarkıcı ve söz yazarı olan Kang Seo-Woo karakterini canlandırmaktadır.Choi Min: Dizide, "Sky House" adlı konakta kalan dördüncü erkek, üç kuzenin koruması ve evin baş kâhyası olan Lee Yoon-Sung karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca CEO Kang’ın da (Kim Yong-Geon) sekreteridir. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız