writemypapers service
logo

Chicago Typewriter

Chicago Typewriter imdb puanı

reklam kodu
Chicago Typewriter
Bitti

Romantik, komedi ve fantastik türündeki Kim Cheol-Kyu yönetmenliğinde 2017 yılında çekilen ve izleyicileriyle buluşan dizi Chicago Typewriter,  16 bölümden oluşmaktadır.Zengin oyuncu kadrosunda Yo Ah-In, Lim Soo-Jung, Go Kyung-Pyo, Yang Jin-Sung, Cheon Ho-Jin, Kwak Si-Yang gibi ünlüleri barındırmaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizide, reenkarnasyon ile günümüzde tekra

r dünyaya gelmiş, 1930’lu yıllarda Japon sömürgesi altında barınan yazarların yaşadığı esrarengiz olaylar anlatılmaktadır. Hepsi günümüzde farklı karakterlere tekabül etmektedir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Yo Ah-In: Dizide hassas, çekingen yazarlığın gereği de birazcık melankolik ruha sahip olan Han Se-Joo karakteri ile kitapları çok satan bir yazarı canlandırmaktadır. Aynı zamanda film yıldızlarını aratmayan görünümünden dolayı da ona 'Edebiyat Dünyasının İdolü' diye hitap edilmektedir.Lim Soo-Jung: Dizide veterinerlik okuyan, Jeon Seol karakterini canlandırmaktadır. Yo Ah-In'ın canlandırdığı Han Se-Joo karakterinin eskiden çok büyük bir fanı olan Jeon Seol artık ondan nefret etmektedir. Go Kyung-Pyo: Dizide gizemli oluşundan da anlaşılacağı gibi bir hayalet yazarı olan Yoo Jin-O karakterini canlandırmaktadır. Kwak Si-Yang: Dizide roman yazarı ve profesör olan, Yo Ah-In'ın canlandırdığı Han Se-Joo karakterinin  rakibi olan Baek Tae-Min'i canlandırmaktadır. Roman yazarı ve profesör olmasında Güney Kore Edebi dünyasının en iyi yazarlarından birisinin tek oğlu oluşunun büyük bir etkisi bulunmaktadır. Ondaki her zaman kendisinin en iyi olduğu düşüncesi Han Se-Joo’nun çok popüler olmasını ve kitaplarının çok satmasını kıskanmasına neden olmaktadır. Dizideki Baek Tae-Min, Han Se-Joo ve Jeon Seol’un arasında yaşanacak olan aşk üçgeni de dikkatleri üzerine toplayacaktır.  

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız