writemypapers service
logo

Beautiful Gong Shim

Beautiful Gong Shim imdb puanı

reklam kodu
Beautiful Gong Shim
Bitti

The Beauty of the Beast ve Beast’s Beauty diğer adlarıyla da bilinen 2016 yapımlı dram, romantik ve komedi türündeki 20 bölümlük dizi Beautiful Gong Shim, Baek Soo-Chan yönetmenliğinde,  Lee Hee-Myung senaristliğinde çekilmiştir.

Dizinin Konusu:

Dizide, iki kız kardeş ve iki üvey erkek kardeşin yaşadıkları olaylar anlatılmaktadır. Kız kardeşlerden büyük olanı güzel bir yüze sahip olmakta dâhil

her şeye sahiptir fakat küçük kız kardeşinin sadece samimi bir kalbi vardır. Erkeklerden birisi çatı katında yaşarken diğer kardeş ise ise zengin bir aileye sahiptir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Nam Goong-Min: Dizide, eski bir mahkûm olan fakat buna zıt olarak insanlara karşı nazik tavırlı  Ahn Dan-Tae karakterini canlandırmaktadır. Hapisten çıktığında insan haklarını savunan bir avukat haline gelir, hatta o artık büyük bir şirkettin varisidir. Minah: Dizide, bir iş arazisi için çabalayan bir genç kadın; Kong-Sim karakterini canlandırmaktadır. On Joo-Wan: Dizide, zengin aile çocuğu ve bir şirketin varisi olan Suk Jin-Soo karakterini canlandırmaktadır.  Seo Hyo-Rim: Minah'ın canlandırdığı Kong-Sim’in karakterinin ablası ve bir avukat olan Kong-Mi karakteri ile dizidedir.  

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız