writemypapers service
logo

Age of Youth 2

Age of Youth 2 imdb puanı

reklam kodu
Age of Youth 2
Bitti

Dram, Romantik, Gençlik, Gizem türündeki devam eden 2017 yapımlı dizinin 2. sezonu Lee Tae-Gon yönetmenliği ile sizlerle tekrardan buluşmaktadır. Konuk oyuncu olarak eklenen Hwa Young ve Yoon Park dışında geri kalan oyuncuların hepsi 1. sezon ile aynıdır. 

Dizinin Konusu:

Dizi, ilk sezonunun kaldığı yerden tam 1 yıl sonra 'Belle Epoque' evini paylaşan 5 kızın yaşadıkları olaylar etrafında dönmektedi

r.

Oyuncular ve Karakterleri:

Han Ye-Ri: Dizide iktisat bölümünden mezun olan Yoon Jin-Myung karakterini canlandırmaktadır. Çin'de 1 yıl geçirmiş ve ardından Kore'ye yerleşip kendine güzel bir iş bulmuştur. Han Seung-Yeon: Dizide sevgilisiyle yaşadığı kötü olaylar yüzünden psikolojik durumundan dolayı okulunu 1 yıl dondurup, düzeldiğinde okula geri başlayan, beslenme uzmanlığı bölümünde okuyan Jung Ye-Eun karakterini canlandırmaktadır. Park Eun-Bin: Dizide geçen 1 yıla rağmen kendisine sevgili bulamayan medya öğrencisi olan Song Ji-Won karakterini canlandırmaktadır.  Ji Woo: Dizide erkek arkadaşından ayrıldığından dolayı duygusal sorunlar yaşayan psikoloji bölümünde okuyan Yoo Eun-Jae karakterini canlandırmaktadır. Choi A-Ra: Dizide, Hwa Young'ın canlandırdığı Kang Yi-Na’nın boşalttığı oda da kalmaya başlayan,  kızların yeni ev arkadaşı olan Jo Eun karakterini canlandırmaktadır.  Kim Min-Suk: Dizide 'Belle Epoque' ev sahibesinin vekili olan Seo Jang-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Lee You-Jin: Dizide otistik engelli olmasından dolayı insanlarla iletişimde güçlük çeken buna rağmen oldukça zeki biri olan mühendislik bölümünde okuyan üniversite öğrencisi Kwon Ho-Chang karakterini canlandırmaktadır. Han Seung-Yeon'un canlandırdığı Jung Ye-Eun’dan hoşlanmaktadır. An Woo-Yeon: Dizide küstahlığına rağmen neşesinden hiç ödün vermeyen, bir idol grubunun üyesi olan He Im-Dal karakterini canlandırmaktadır.  Son Seung-Won: dizide, Ji-Won’un arkadaşı olan Im Sung-Min karakterini canlandırmaktadır. Shin Hyun-Soo: Dizide Yoo Eun-Jae’nin eski sevgilisi Yoon Jong-Yeol karakterini canlandırmaktadır. Hwa Young: Dizide güzel bir kadın olmasından dolayı popüler olan Kang Yi-Na karakterini canlandırmaktadır. 'Belle Epoque' evinden ayrılmıştır, onun yerine yeni bir kız taşınmıştır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız