writemypapers service
logo

A Gentleman’s Dignity

A Gentleman’s Dignity imdb puanı

reklam kodu
A Gentleman’s Dignity
Bitti

Shin Woo-Cheol ve Kwon Hyuk-Chan yönetmenliğinde  Kim Eun-Sook senaristliğinde 2012 yılında çekilen, yayınlanan 20 bölümlük romantik komedi dizisi A Gentleman’s Dignity, Jang Dong-Gun, Kim Ha-Neul, Kim Su-Ro gibi ünlülere ev sahipliği yapmaktadır.8.8 imdb puanı ile mutlaka izlenmesi gerek Kore Dizileri arasında yer almayı başarmıştır.

Dizinin Konusu:

Dizide, kon

uşkan bir mimar ile amatör beyzbol oyunlarında hakemlik yapan ve sert bir lise öğretmeni arasında geen romantik ilişki anlatılmaktadır.

Oyuncular ve Karakterleri:

Jang Dong-Gun: Dizide, Kim Su-Ro'nun canlandırdığı Im Tae-San karakteri ile birlikte kendi mimarlık şirketini yöneten kendine güveni tam olan bir adamı Kim Do-Jin karakterini canlandırmaktadır. Kim Do-Jin stresli olduğu zamanlarıda hafıza kaybı yaşamaktadır. Bu yüzden gün içerisinde yaşadığı olayları kaydetmek için yanında mutlaka ses kaydedici kalemini bulundurmaktadır . Arabasını çok sevmektedir ve arabasına "Betty" ismini vermiştir.Kim Ha-Neul: Dizide, etik bir lise öğretmeni ve boş zamanlarında amatör beyzbol maçlarında hakemlik yapan Seo Yi-Soo karakterini canlandırmaktadır. Üç yıldır Im Tae-San'a karşı gizli bir aşk beslemektedir.Kim Su-Ro: Dizide, mimarlık şirketinde inşaat bölümünün şefi olan Kim Do-Jin'in  ortağı Im Tae-San karakterini canlandırmaktadır. Hong Se-Ra ile çıkmaktadır ve Blue Cats beyzbol takımının bir üyesidir.Kim Min-Jong: Dizide, bir avukat olan Choi Yoon karakterini canlandırmaktadır. 4 yıl önce kaybettiği eşinin acısını içinde barındırmaktadır ve o da Blue Cats beyzbol takımının bir üyesidir.Lee Jong-Hyuk: Dizide, Mango Six Cafe'nin sahibi ve zengin bir kadın olan Park Min-Sook ile evli olan Lee Jung-Rok karakterini canlandırmaktadır. Evli olmasına rağmen sürekli başka kadınlar ile çıkmaktadır.Yoon Se-Ah: Dizide, Im Tae-San ile çıkan,  Song Yi-Soo ile ev arkadaşı olan profesyonel golfçu Hong Se-Ra karakterini canlandırmaktadır.Kim Jung-Nan: Dizide, son derece zengin olan Park Min-Sook karakterini canlandırmaktadır. Lee Jung-Rok ile evlidir.Lee Jong-Hyun: Dizide, biyolojik babasını bulmak için Kore'ye gelen Collin karakterini canlandırmaktadır.Yoon Jin-Yi: Dizide, Im Tae-San'ın kız kardeşi ve Song Yi-Soo'nun eski öğrencisi olan Im Meari karakterini canlandırmaktadır. 

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız