writemypapers service
logo

49 Days

49 Days imdb puanı

reklam kodu
49 Days
Bitti

Yeong-gwang Jo ve Park Yong-Soon'un yönetmenliğinde, aynı zamanda da So Hyeon-kyeong'un senaristliğindeki, dram, fantastik , komedi ve romantik türdeki dizi 49 Days 2011 yılında vizyona girmiş ve izleyicileri tarafından çok beğenilmiştir.Başrollerinde Jung Il Woo, Lee Yo-won, Nam Gyu-ri, Jo Hyun-Jae ve Bae Soo-Bin yer almaktadır.

Dizinin Konusu:

Dizi, nişanlısı ile evl

enme planı yapan fakat trafik kazasında ağır bir biçimde yaralanıp komaya giren Shin Ji Hyun'un karşılaştığı ilginç durumları anlatmaktadır. Ji Hyun komadayken ruh bekçisi ona bir şansı, 49 gün boyunca kullanabileceği ek ömür süresini verir. Fakat bu ödül için ondan bir karşılık ister, hayatı boyunca incittiği üç insanı bulması gerekmektedir. Bunu kabul eden Ji Hyun şartı yerine getirebilmek için yarı zamanlı olarak çalışan Yi Kyung'un bedenine girecektir.

Oyuncular ve Karakterleri:

Nam Gyu-ri: Dizide, saf ve temiz kalbiyle herkese melek gibi davranan, varlıklı bir aileden gelen Shin Ji Hyun karakterindedir. Kazadan sonra komaya girip ruh bekçisinin ona verdiği şansla etrafta ruhuyla dolaşırken, hayatta farkedemediği olayları ve kişileri fark edecektir.Lee Yo-won: Song Ki Kyung adıyla dizide olan, Lee Yo-won oldukça depresif takılan bir kişiliğe sahiptir. İntihara kalkışır ve başına ilginç olaylar gelir.Jung Il Woo: Dizide ruh bekçisi olan Son Yi Soo karakterini canlandırmaktadır. İnsanlar öldükten sonra onlara rehberlik yapma amacıyla görevlendirilmiştir. Peki bu kadar genç yaşta olan biri nasıl ölüp te ruh bekçisi olmuştu?Jo Hyun-Jae: Dizide, Han Kang adıyla insanlar tarafından içine kapanık, karamsar biri olarak görünen ama aslında hiç te öyle biri olmayan bir karakteri canlandırmaktadır. Shin Ji'ye aşıktır ve onu unutamamıştır.Bae Soo-Bin: Shin Ji'nin nişanlısı olan, hırslı, azimli ve zeki Kang Min Ho karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda Han Kang'ın en yakın arkadaşıdır. Çok zengin olduğundan dolayı Shin Ji ona sadece parası için yaklaşmıştır.Seo Ji Hye: Dizide, zeki ve bencil kişilik özelliklerine sahip, Shin Ji'nin en yakın arkadaşı, babasının şirketinde sekreter olarak çalışan Shin Eun Jung karakterini canlandırmaktadır.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız