writemypapers service
logo

En iyi Film olan Godzilladan Detaylar

İlk gösterim tarihi 18 Kasım 2020 olan Godzilla vs. Kong filmi izleyiciler ile buluşuyor ! İzleyicilere aksiyon , Suç ve en çok aksiyon olmakla beraber derin bir savaşın içine girilmektedir . Bu filmde göreceğimiz şey devasa büyüklükte olan yaratık ve canavarların birbirleri ile korku içinde savaşması ve insanlık ırkını ortadan kaldırmaya çalışan yaratıklara karşı yapılan savaşdır .

Filmin Konusu ve Oyuncuları

Devasa büyüklükteki canavarların ve yaratıkların bazılarının insaınlık ırkını yok etmek istemesi ve dünyayı işgal etmek istemektedir. Bu zorlu yolculuğun ilerki zamanlarındabüyük bir savaş çıkacak ve insanlar kendi yerli filmler dünyasına korumak için engelleri ve yaratıkları ortadan kaldıracaktır . Aynı zamanda Godzilla dünyayı sonradan korumak isteyip karşısına çıkan bütün engelleri , yaratıkları ve canavarları ortadan kaldıracak ve dünya tekrardan eski haline dönecektir .

Yönetmenin Adam Wingard olduğu bu filmde sahneye bütün performanslar dökülmektedir. Oyuncuların hayranlıkla yapacağı ve ünlü isimlerinde oynadığı bu film izle de oyuncu kadrosu şu şekilde olmaktadır ; Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall ve seneryoyu kaleme alan Terry Rossio, Max Borenstein, Eric Pearson isimlerinide unutmayalım .