writemypapers service
logo

Dangerous Lies Filmi Hakkında Açıklama

30 Nisan 2020 tariha giren Dangerous Lies filmi günlerdir bekleyen izleyicileriyle buluşuyor . Karanlık dolu sırlar olan bu film izle de mirasın sahibi olan kadın bakalım ne yapacak ? Bu gücün altından nasıl kalkacak nve nasıl idare edeceğini hep beraber görmekteyiz .

Filmin  Konusu ve Oyuncuları

Zengin bir iş adamı bir adam için bakıcılık yapmakta olan Katie’nin yaşadığı gerilim ve aksiyonu konu alan Dangerous Lies filmi 2020’de gösterim yapmış Netflix ve 2021 filmleri yapımları arasına giriş yapmıştır. Baktığı zenginin kişinin beklenmedik bir şekilde aniden ölümü sonrası herkez  Katie’de dahil herkes şoka girmiş ve uğramıştır . İşin ilginç yanı tarafı tüm mirasını kendisine bakıcılık yapan kadına bırakmasıdır. Müthiş bir servet sahibi olan bu adamın neden kendisine bunun yaptığına anlam verememektedir.  Dangerous Lies izle, aradan fazla bir süre geçmeden bu servetin kendisine bahşettiği bir takım karanlık sırlarla tanışmaya başlaymaktadır. Hayatta kalması için girdiği karanlık işler  ve aldatmacalarla dolu bir bulmacanın ortasında yerli filmler ile bulmaktadır kendisini.

Yönetmenliği Michael Scott yapmış olduğu bu film de oyuncular ise şu liste halindedir ; Camila Mendes , Jessie T. Usher , Jamie Chung , Cam Gigandet , Sasha Alexander , Elliott Gould , Michael P. Northey , Sean O. Roberts , Trevor Lerner , Joe Costa .