writemypapers service
logo

2017 Yılında Başlayacak Olan Güney Kore Dizileri – 2

Bir önceki yazımızda birkaç çok yakında dizilerinden bahsetsek te elbette ki sadece onlarla sınırlı değil bu konu başlığı. Heyecanla bizlerin karşısına çıkmayı bekleyen onlarca dizi mevcut. O zaman diğer yazıdaki gibi çok uzatmadan direk hangi diziler yayınlanacakmış onlara bir göz atalım.

Deserving of the Name:

Kim Nam-Gil ve Kim A-Joong’un başrollerde oynadığı  Ağustos 2017 tarihinde yayınlanacak olan romantik ve fantastik türündeki dizi;

Joseon Hanedanlığı zamanında yaşayan ve doktorluk yapan  Heo Im (Kim Nam-Gil) karakterinin zamanda yolculuk yapıp günümüzdeki Seul’e gelip tanıştığı doktor Choi Yeon-Kyung (Kim A-Joong) karakteri ile aralarında yaşanan olayları anlatmaktadır.

Best Delivery Person:

Jeon Woo-Sung’un yönetmenliğinde çekilen dizi Temmuz 2017 tarihinde yayınlanacak. Geniş oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Chae Soo-Bin, Go Kyung-Pyo, Jang Mi-Kwan, Lee Yeol-Eum gibi oyuncular yer almaktadır.

Dizi, geçimlerini sağlamak amacıyla yemek dağıtan işçi sınıfındaki kişilerin hayatlarını, aralarında geçen olayları ve aşkları anlatmaktadır.

Somehow 18:

Ağustos ayında yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Minho ve Lee Yoo-Bi yer almaktadır.

Dizi, ilk aşkını ölümden geri döndürmek adına geriye tam da 18 yaşına yolculuk yapan bir adamın yaşadığı olaylar etrafında dönmektedir.

 Hip-Hop Teacher:

Henüz yayın tarihi belirlenmemiş olan gençlik türündeki dizinin başrollerinde Lee Joo-Young, Yura ve An Woo-Yeon yer almaktadır. Hip-Hop Teacher, frklı konuları içeren diğer 4 web dizi serisinden ( “A Person You Could Know”, “Somehow 18”, “Magic School”, “Last Minute Romance”) ikincisidir.

Dizide, hayattan sıkılıp yeni arayışlar içine giren ve bir  hip hop projesi hazırlayan öğretmenin yaşadıklarından bahsedilmektedir.

Falsify:

Lee Jung-Heum yönetmenliğinde, Kim Hyun-Jung senaristliğinde çekilmiş olan dizi Falsify, 24 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Dizinin başrollerinde Nam Goong-Min, Yu Jun-Sang ve Jeon Hye-Bin rol almıştır.

Dizi, bu dönemde yaşanan yolsuzlukları ve kötü olayları açığa çıkarmak adına mücadele eden bir muhabir Han Moo-Young (Nam Goong-Min) karakteri ile savcı olan Kwon So-Ra (Uhm Ji-Won) karakteri etrafında yaşanan olayları anlatmaktadır.

A Person You Could Know:

Romantik türdeki dizi 31 Temmuz 2017 tarihinde izleyicileriyle buluşacak. Dizinin başrollerinde Choi Soo-Young,

Shim Hee-Sup, Lee Won-Geun gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Toplamda 5 web dizi serisi olan “Hip-Hop Teacher”, “Somehow 18”, “Magic School”, “Last Minute Romance” dizilerinin ilkidir.
Dizi eski sevgilisinin telefonunu kurcalarken, birlikte çekildikleri fotoğraflara denk gelen ve anıları hatırlayan bir adam etrafında dönmektedir.

Lovers in Bloom:

Daha birkaç gün önce yayınlanmış olan dizi Lovers in Bloom, çoktan izleyicileriyle buluştu bile. Dram ve romantik türündeki dizinin başrol oyuncuları; Lim Soo-Hyang, Do Ji-Han ve Park Gyu-Ri..

 Dizi, küçük bir polis karakolunda geçen olayları anlatmaktadır.

Man Who Sets the Table:

On Joo-Wan ve Choi Soo-Young’un başrollerinde oynamış olduğu dizi Man Who Sets the Table, Eylül 2017 tarihinde yayınlanacak.

Oldukça eğlenceli bir konuya parmak basan dizi, evlilik hayatından mutsuz olan günümüz erkeklerinin yaşadıkları olayları konu edinmiştir.

Asıl hayali büyük bir şirkette çalışmak olsa da bu hayalinden vazgeçip dünya turuna çıkan  Lee Yoo-Ri(Choi Soo-Young) karakteri ile hedefleri doğrultusunda ilerleyip ülkeleri gezen Jung Tae-Yang (On Joo-Wan) karakteri gezi sırasında tanışırlar ve hayatlarının dönüm noktasını yaşarlar.

Save Me:

Seo Ye-Ji, Taecyeon, Cho Seong-Ha, Woo Do-Hwan gibi birçok ünlü oyuncuyu barındıran dram ve aksiyon türündeki dizi, 1 ay sonra izleyicileriyle buluşacak.

Dizide, bir kadının yardım yakarışlarına duyarsız kalamayan bir grup işi olmayan genç erkeğin yaşadıkları olaylar anlatılacak. Acaba kadının haykırışları neyden çıkacak, bu erkekler bu haykırışları nasıl duyacaklar?

Our First Romance:

Adından da anlaşılacağı üzere dram ve romantik türündeki dizi; iki çocukluk arkadaşın arasında yaşanacak olan aşkı konu edinmiştir.

Dizinin baş rolünde Lee Jong-Hyun, Lee Yoo-Bi ve P.O yer almaktadır.

Konumuzun devamı için; 2017 Yılında Başlayacak Olan Güney Kore Dizileri-3